Neostrada nowy regulamin

Wiecie czym różni się ten nowy regulamin tp od tego starego. Wiem też że neo zwiększa 2razy prędkość tym co mają 128 do 256. A czytałem też że wszyscy mają mieć podwyższoną prędkość o 2 razy, ja mam 512, czyli do 1 mb/s. Najważniejsza jest dla mnie ta pierwsza część pytania o ten regulamin…

Nie prędkosc twojego połaczenia nie wzrośnie dwukrotnie, dotyczy to tylko tej najniższej opcjii, natomiast podstawową różnica jest rozdzielenie neostrady od abonamentu, oraz uzależnienie usługi od numeru telefonu a nie jak wcześniej Neostrada połączona była z nazwiskiem, i to chyba na tyle wiecej sie nia zagłabiałem

nowy regulamin daje przede wszystkim okazje do rozwiazania umowy bez podania przyczyny ;D

nowy regulamin polega glownie na rozlaczeniu uslugi telefonu i internetu

te wszystkie nowe bajery jak brak limitów i podwyzszenie lacz 128 i 256 nie jest uwzględnione w regulaminie i wsumie po 15 lutego moze sie okazac ze limity sa spowrotem a nikt szybszego lacza nie zobaczy ;D ale zobaczymy ;D

No i oczywiście opłata za utrzymanie kabelków w ścianie cena 36 zł po rozłączeniu tej usługi miesiecznie żeby tylko mieć samą neo

Witam , isaak czegoś nie kumam to teraz numer będzie podpisywał umowę o świadczenie usługi Neostrada Numer jest własnością tpsa tak jak w przypadku karty płatniczej , bankomatowej właścicielem jest bank , Jak mam to rozumieć , neo idzie za numerem ? Czyli jak ktoś zrezygnuje z usług tpsa to ktoś inny dostanie ten numer z neo ? Coś tu chyba nie tak , chyba , że to kolejny absurd zafundowany nam przez tpsa .

teraz i tak bardziej sie oplaca przejść do netii i mieć net na kablach tpsa a w tpsa tylko ich pakiet socjalny ;]