Neostrada - ograniczony dostęp

Witam, łączy mnie z neostradą przez wi-fi w liveboxie, ale nie mogę przeglądać internetu, nie wyświetlają się strony, usunąłem połączenie, utworzyłem nowe, niepomogło, sieć jest niezidentyfikowana, wpisałem ręcznie adresy ip

Wcześniej wszystko działało, przeglądałem podobne tematy, sugerują włączyć NetBIOS zaawansowane => WINS => zaznacz NetBIOS> oraz dodać ip routera do Adresów WiNS,

Macie jeszcze jakieś sugestie? co można by było zrobić

Ja mam ustawione na automatyczne wszystko… Również mam połączenie bezprzewodowe z Liveboxa.To nie XP, że trzeba było ręcznie wpisywać adresy, maski, bramy itd… Spróbuj też użyć przycisku REG w Liveboxie…

Ja też miałem na auto póki było dobrze, jak się zepsuło to zacząłem kombinacje, Reg też wciskałem jak tworzyłem nową sieć

Sprawdź najpierw czy masz dostęp do internetu przez lan. Potem w panelu admina: http://192.168.1.1 w zakładce “sieć bezprzewodowa” wyłącz filtrację adresów mac, szyfrowanie ustaw na WPA i je skonfiguruj wpisując jakieś hasło.

PS: w liveboxie końcówka IP może mieć max 50.

na LANie internet śmiga, wyłączę jeszcze tą filtrację przez MAC, znalazłem jeszcze taką poradę na forum, a mianowicie reset ustawień sieciowych:

Jak będę miał dostęp do Lapka to napiszę czy pomogło