Neostrada part #2


(z!pPy) #1

Witam postanowilem zadzwonic do tych z nestorady, ponieważ w ostatnich 3 tygodniach ping z wp.pl wyglądał tak i nadal taki mam :< http://img59.imageshack.us/my.php?image=neossiekw1.jpg

Ok prosze goscia o zresetowanie portow na neostradzie poniewaz strasznie źle chodzi. Podaje mu adres tel etc i mowi zebym wylaczyl all progsy. Następnie wpisal w uruchom cmd -> netstat i powiedzial ile mam tpc czy czegos tam mam cos kolo 16 tutaj screen: http://img297.imageshack.us/img297/861/neo2om5.jpg powiedzial ze jesli mam wiecej niż 3 to w 99% wina wirusow.. kit? :smiley: skanowalem kompa kaspierskim i adware i wykryl cos tam ale usunął a dalej mam takie pingi. :frowning: prosze o pomoc?:<

Złączono Posta : 15.02.2007 (Czw) 19:11

szkoda ze nikt mi nie moze pomoc ;(


(Lost World) #2

To wina neostrady , tak samo jak panda muli neta a avast to virus który blokuje neostradę.Niestety nic na to nie poradzimy.

Możesz dać logi.


(Lasinski Jacek) #3

z!pPy mi też tak powiedział tylko że miało być nie więcej niż 9 :twisted:, a miałem włączonego klienta p2p i było 30 :). też powiedział że ma wirusy, od 1,5 roku używam kaperskiego, z aktualna bazą wirusów. jest to wina modemu, albo linii telefonicznej.

ps. już zrezygnowałem z neostrady, czekam teraz na zestaw instalacyjny od multimo :slight_smile:


(z!pPy) #4

@jaconon mam nadzieje, że bedzie te multimo smigalo dobrze tez myslalem nad zmiana ale za pozno poniewaz dzisiaj chyba minal czas kieedy mozna za darno zerwac umowe wiec poczekam do czerwca :frowning:

@Lost World to nie jest raczej wina modema ponieważ moj brat z tego samego miasta tez tak ma .. jak i pewnie polowka Polski a co do logow to wrzuce ale watpie ze cos zmieni :(.


(L.B.G.) #5

Ja jak dzwonie to mówie , że korzystam z linuxa , wtedy jest całkiem inna gadka:D


(Lost World) #6

Nie , raczej modemu nie.Napewno coś od nich.Wszyscy tak mają od 0-69 chyba.


(z!pPy) #7

@L.B.G. dobry poymsl :smiley:

@Lost World no ciekawe kiedy bedzie normalnie ? dzisiaj paranoja wchodze sprawdzam ping do wp.pl a tutaj od 200 do 300 i nizej nie spada..