Neostrada pod win 7 Pro 64 bity

Witam!

Czy ktoś się spotkał z takim problemem:

Nie mogę zainstalować neostrady tp z modem speedtouch 330 na Windowsie 7 Pro 64 bitowy, mooże ktoś wie gdzie można znaleźć jakieś działające pod win7 sterowniki albo jaki polecacnie dobry a niedrogi router żeby podpiąć neostrade.

Z góry dziękuje.

http://www.google.pl/search?hl=pl&clien … =&aq=f&oq=

i pierwszy wynik z góry… (link niesponsorowany)

mnie na Linksys`ie (WAG200G) śmiga bez problemów. (neostrada, win7x64)

http://www.pomoc.x.pl/art.php?32,blad+a … a+internet na tej stronie są sterowniki i pokazane jak zainstalowac

Na 32 bitowym systemie instaluje się bez większych problemów.

Polecam zakup routera z modemem adsl.

Raz konfigurujesz a później podłączasz komputery bez żadnego ustawiania.

Właśnie tak zrobiłem i net śmiga bardzo ładnie. To jest chyba jedyne rozwiązanie problemu z neostradą na dzień dzisieszy.

Nawet dzwoniłem do obsługi w tpsie to facet powiedział, że nie mają sterowników dla speedtoucha 330 do siódemki 64-bity, nie wiedzą kiedy w ogóle będą (trzeba samemu sprawdzać na stronie producenta) i że ewentualnie można próbować ze sterownikami do XP 64-bity bo z Visty 64-bity na pewno nie pójdzie tylko trzeba uruchamiać jako administrator w trybie zgodności Win XP SP3.

Wiesz, ja miałem podobny problem z Sagemem f@st 800. Na infolinii tp sami sobie zaprzeczają. Poszedłem po sterowniki do visty, nie działają, pod xp64 nie działają, pod w7 nie ma. Z internetu pobrane też nie działają. Na końcu powiedzieli (po 6 telefonach), że nie wspierają tego systemu, ale im się udało połączyć z netem.Ale jak-nie powiedzieli. Więc jeśli masz neo to najlepszym rozwiązaniem będzie router, wtedy już modem idzie na emeryturę.