Neostrada problem

Nieiwedziałem gdzie z tym isć wiec piszę tu.

Nieługo kończy mi sie umowa. Zrezygnowałem z neostrady i chce miec netie ale nie dorazu po neo tak z mieciac albo dwa chce byc bez netu. Noi dzwoiniła dziś bo mnie z neti pani i powiedziała, że jezeli bezpośrednio po neostradzie nie wezme neti to neo przypisze komuś moj port interneti u niebędę mogł mieć potem zadnego internetu. jakos nie chce mi sie wiezyc jej ale z pewnosci sie zapytam. Niechce dzwonic do pomycy albo na błekitna linie bo tylko kity mi tam wciskaja.

Ta z Netii też do mnie dzwoniła żeby przejść do nich, bo obecnie jestem w tp i mam neostrade. Ta z Netii ci po prostu kit Wcisła i tyle zależy im na klientach. Ja też chce przejść na Netie, ale poczekam aż mi się umowa skończy. :wink:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=5816&Netia+dla+abonentow+TP+S.A.

To może być prawda… Może być tak, że sama Netia nie może być u Ciebie, dlatego wykorzysta łącza TP S.A… u mnie tak było, jest, że nie mogę mieć Netii, chyba że na łączach TP…

Witam,

O ile dobrze sie orientuje to po wygaśnięciu czasowej umowy z Neostrada TP automatycznie przechodzi sie na umowę na czas nieokreślony (ten rodzaj umowy można rozwiązać w każdej chwili) - chyba ze wcześniej sie poinformuje tpsa o braku chęci przejścia na taka umowę. I wtedy możesz bezproblemowo podpisać umowę w Netii i przejść płynnie z jednego na drugiego usługodawce bez jakichkolwiek problemów.