Neostrada problem

Mam problem z neostradą mam adapter edimax bo orginalny się mi rozwalił jakieś 7 miesięcy temu i kupiłem tego no więc wszystko działało ok aż do kilku dni temu kiedy mój transfer z rapida to 50kb/s 30, 20, 70, i niekiedy 96kb/s mam 1 mb neta i co się dzieje że tak mi sciąga kiedyś normalnie było po 125 116 więc o co chodzi siła sygnału dobra

A jaki jest transfer z innych serwisów? ?Np: DP??

tez slaby dość, o co chodzi

na rapidzie ostatnio to norma,zrobili jakieś zmiany że jak nie masz konta premium do leci tylko tyle ile jest przewidziane na konta darmowe,jak ściąga dużo ludzi w tym samym czasie za free to słabiutko leci,byś miał premium to by leciało non stop full,u mnie tak samo się dzieje a mam netie 1 mb

Sprawdź sobie szybkość neostrady na ich stronie. Zaznacz najpierw jaką szybkość masz mieć i wykonaj test. Test wykonaj przynajmniej 2-3 razy. Jeśli masz słabe wyniki skontaktuj się z 0-800-102-102. Tu masz link do ich testera - http://www.speedtest.tp.pl/ispspeedexc.jsp

sprawdziłęm na TP tu macie zdjęcie 25kb/s co do ***** jest sorrty za wyrażenie ale niepokoi mnie to

2d447167d8a43f1fm.jpg

Ja przez około dwa tygodnie wojowałem z nimi, bo miałem szybkość w godz. od 16 do 22 około 25 - 150 kb/s , przy umowie na neostradę 1mb. Zadzwoń, zgłoś i jeśli nie poprawią Ci w ciągu 24 godz. zadzwoń na 9393 i tam złóż reklamację, co jest podstawą do zmniejszenia opłaty w danym miesiącu. Powodzenia.

ok dzieki spróbuje jeszcze sprawdze konkretne godziny i jak bedzie to samo dzwonie do nich

Polis ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Ja przy 512 miałem szybkość ok 200. Ale to kilka dni i potem wszystko wróciło do normy. Kiedyś się o to na pomocy technicznej zapytałem, to powiedzieli, że może się to czasami zdarzać. Powinni te niższe transfery rekompensować w postaci podwyższonego transferu (czasami warto pomarzyć :smiley: )