Neostrada problemy z lączem

(Fernando) #1

tak więc jak w temacie gdy gram w jakieś gry z intrentem Mu Online Kal Online Tibia :stuck_out_tongue: to dostaje co jakiś czas takie jak by przerwanie lącza i muszę odnowa włanczać gre z stronami w internecie wystarczy około 3 razy odświeżyć :frowning: .

1 niemam syfu.

2 Moje zawespieczenie kompa to kaspersky + ZoneAlarm.

Kom dość mocny proc 3.600 512 ram dysk 80G internet neo 256.

3 używam FireFoxa.

4 nic nieściągam.

czyszczenie i optymalizacja wykonane co może być powodem ?? :?

Niedawno szuałem czegoś lepszego niż Auto conect bo mysłem ze to to i też nic a przy programie co był na płycie ten z TPSA to samo.

(sdar) #2

Dziękujemy za kompleksowe rozwiązanie problemu :?

Post->KOSZ

(sdar) #3

Spokojnie Kamilek123 :?

Jak na razie to temat tworzą same OTy :evil:

(PaPuX) #4

Mi sie wydaje że na te przerwy nie da się nic poradzić, bo to nazwyklejsze lagi których każdy gracz online doświadczył w swoim życiu.

(Mayster X) #5

a czy zawsze tak jest czy np. w jeden dzień jest w porządku a na nastepny coś się psuje ... ??

(aju) #6

Zadzwoń na infolinie TP i powiedz że co chwilę Ci się net rozłącza i dłużej tak być nie może :lol: .

Jeśli wszystko u Ciebie w systemie gra ok jak piszesz (jeśli masz płytę opartą na chipsecie VGA to sprawdź czy zainstalowałeś poprane sterowniki z płyty TP) to najwidoczniej wina leży po ich stronie. Sprawdzą wszystko i zobaczymy. :slight_smile:

(Fernando) #7

okazało sie że to wina z ich strony nadajnik bendzie poprawiony wciągu 3 tygodni o lol :x temat do zamknięcia.

(aju) #8

Znając TP poczekasz do wakacji, albo stwierdzą że tej usterki nie da się naprawić tak szybko albo w ogóle :stuck_out_tongue: