Neostrada, rozdzielenia łącza od numeru telefonu

Witam serdecznie.

Zacznę od początku :smiley:

Obecnie Neostrada stoi na mojego dziadka, jak i numer telefonu stacjonarnego. Umowa konczy sie w najbliższym tygodniu.

Chciałbym zrobić taka rzecz:

żeby telefon stacjonarny dalej był na mojego dziadka, a Neostrada na mojego ojca.

Istnieje taka możliwość?? Czy są przy tym jakieś problemy i czy dlugo sie czeka na aktywację usługi ??

I czy umowa na dziadka wygaśnie sama czy trzeba jakoś potwierdzać rezygnację??

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Andrzej.

Z tego co się orientuje umowe trzeba zgłosić ale na inne pytania ci nie odpowiem

Co do rozdzielenia to nie wiem ale co do wypowiedzenia neostrady to forma i terminy określone są w umowie i jest to z reguły 30 dni przed końcem później przedłuża się automatycznie ale po innej cenie/wyższej/.

Rezygnację trzeba zgłosić na miesiąc przed końcem umowy. A co do rozdzielenia usług to nie wiem, czy nie będą kazali płacić dwóch abonamentów, za telefon osobno i za internet osobno.

Umowa była zawarta 18 lipca. Czyli jest już przedłużona automatycznie ??

Jak po wyzszej cenie?? Obecnie mam Neo 512 za 66zł za miesiąc

umowę trzeba wypowiedziec 30 dni przed końcem!a jeśli nie zgłosiło się to po uplywie umowy u trzeba zaplacic 1rachunek po starej cenie jaka była dawno temu!czyli ładnych parę złotych!

Czyli dalej mam Neo 512 za 66zł miesięcznie??

W dniu 16.07.2008 , o godzinie 9:19 został dopisany post przez Gieru

Czy coś sięzmieniło?? Bo czytam w umowie i jest napisane, że dalsze świadczenie usługi będdzie na zasadach dla umowy na czas nieokreślony. Wie ktoś co to oznacza??

zadzwon na infolinie i tyle!dam odpowiedza na kazde twoje pytanie!za dramo jest infolinia!

To oznacza, że będziesz płacił nie 66zł tylko prawdopodobnie wiecej. Musisz sprawdzić w cenniku ile wynosi abonament dla neostrady 512kb/s na czas nieokreślony( czyli bez podpisanej umowy na rok, dwa, czy też trzy).

Co do rozdzielenia neostrady od telefonu jeżeli nawet jest to możliwe to odrazu uprzedzam Cie, że jeżeli jedna osoba ma tylko neostrade bez telefonu(abonament min.50zł) musi płaci opłate na konserwacje łączy w wysokości ~30zł (chyba, że tereaz się coś zmieniło).

wiem ze kumpel mial 1mb i nie zgosił że umowe zrywa (30dni przed )to miał do zapłaty 1rachunek na umowie nieokreślonej 240zł !!

Tak. Na rezygnację z Neostrady lub podpisanie aneksu do umowy miałeś czas do 18 czerwca. Chociaż jeśli będziesz chciał przedłużyć (podpisać aneks), to nie powinni stwarzać problemów.

Według mnie nie da się rozdzielić abonamentu telefonicznego i Neostrady na dwie osoby. Ale zadzwoń do TP SA i popytaj.

wypełniłem wniosek na stronie Neo o przedłużeniue umowy, możę to coś da. Maja wysłac umowe kurierem.

W dniu 16.07.2008 , o godzinie 12:57 został dopisany post przez Gieru

Jesli umowa przejdzie mi na czas nieokreslony to do zaplaty bede mial za 512- 168zł

A ciekawe co bedzie, bo wysłałem zamowienie na przedłużenie umowy na 24 miesiące, opcja 512. I ma być 52 złote. Jak znam TP to bede musiał zaplacic tez 168zł i 52 z nowej umowy :confused:

Jeśli już to nic nie przyjdzie, tylko faktura za kolejny miesiąc z nową stawką.

Zadzwoń na 0800 102 102. Będziesz wiedział, na czym stoisz.

Ok.

Tylko niewiadomo ile trzeba będzie czekać na kuriera z nową umową bo wątpię w to, że wyrobi się w dwa dni.

W dniu 16.07.2008 , o godzinie 15:32 został dopisany post przez Gieru

Nie dzwonili jeszcze nawet z potwierdzeniem zamówienia.

Aneks możesz podpisać w Telepunkcie albo w punkcie Orange.

W punkcie Orange byłem i tam nie. Powiedzieli mi, że tylko Telepunkt lub przez internet. Ale to nie będzie aneks tylko nowa umowa.