Neostrada,scan portow itp

(Dachu 87) #1

Witam. Moj kolega ma neo podzielone na 3 osoby i jedna osoba jest dosc uciazliwa...bo przeglada stronki na ktorych jest pelno badziewia i przez to wszytkim net gorzej dziala ,ale uciazliwy uzytkownik nie chce robic formata ....bo twierdzi ze nie ma wira i wszytko jest ok ... czy jest jakis program aby mozna bylo sprawdzic jakis stronki odwiedzane sa przez niego ?? i ogolnie co o tam dzial takiego zlego :slight_smile: router jest u mojego kolegi...wiec ma wladze :slight_smile:

(El Presidento) #2

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=11885

(Dachu 87) #3

Ale chodzi mi o jakis konkretnyt program bo nie bede kazdego sprawdzal po kolei, nigdy tym sie nie interesowałem i nie wiem który bedzie najlepszy w tym przypadku..

(fiesta) #4

Niech kolega si─Ö zapozna z regulaminem na kt├│rego przetsrzeganie zgodzi┼é sie podpisuj─ůc umow─Ö z TPSa. NEO mo┼╝na dzieli─ç ale tylko w obr─Öbie jednego lokalu mieszklanego (jeden dom, jedno mieszkanie w bloku). A z Twojego opisu wynika ┼╝e NEO jest dzielone pomi─Ödzy kilka lokali.

Jak mu sprawia k┼éopoty to niech wyci─ůgnie wtyczk─Ö sieciow─ů od jego komputera z routera i po krzyku 8)

(Dachu 87) #5

To czy on robi cos legalnego czy nie to juz nie moja sprawa to po pierwsze . a po drugie wszyscy 3 placa za neta wiec nie da sie od tak odlaczyc.