Neostrada,scan portow itp

Witam. Moj kolega ma neo podzielone na 3 osoby i jedna osoba jest dosc uciazliwa…bo przeglada stronki na ktorych jest pelno badziewia i przez to wszytkim net gorzej dziala ,ale uciazliwy uzytkownik nie chce robic formata …bo twierdzi ze nie ma wira i wszytko jest ok … czy jest jakis program aby mozna bylo sprawdzic jakis stronki odwiedzane sa przez niego ?? i ogolnie co o tam dzial takiego zlego :slight_smile: router jest u mojego kolegi…wiec ma wladze :slight_smile:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=11885

Ale chodzi mi o jakis konkretnyt program bo nie bede kazdego sprawdzal po kolei, nigdy tym sie nie interesowałem i nie wiem który bedzie najlepszy w tym przypadku…

Niech kolega się zapozna z regulaminem na którego przetsrzeganie zgodził sie podpisując umowę z TPSa. NEO można dzielić ale tylko w obrębie jednego lokalu mieszklanego (jeden dom, jedno mieszkanie w bloku). A z Twojego opisu wynika że NEO jest dzielone pomiędzy kilka lokali.

Jak mu sprawia kłopoty to niech wyciągnie wtyczkę sieciową od jego komputera z routera i po krzyku 8)

To czy on robi cos legalnego czy nie to juz nie moja sprawa to po pierwsze . a po drugie wszyscy 3 placa za neta wiec nie da sie od tak odlaczyc.