Neostrada sie rozlacza (automatycznie)

(kubut) #1

Witam. Już na wstępie zaznaczę że używałem forumowej szukajki...Znalazłem same posty o rozłączającej się Neostradzie przez jakieś błędy. Może niedokładnie szukałem, nie wiem... Przynajmniej próbowałem :wink:

A co do problemu samego w sobie...Otóż warto zaznaczyć że problem występuje u koleżanki (ja nie mam neo) dlatego nie chciałem eksperymentować żeby jej czegoś nie zepsuć. Chodzi o to że co jakiś czas Neostrada się rozłącza automatycznie i wyskakuje okienko że połączenie zostało zerwane i czy chce je wznowić. Okienko nie jest błędem systemowym ani nic podobnego, jest normalnym okienkiem od programy z Neostrady. Z tego co pytałem się innych znajomych u nich ten problem nie występuje. Z tego co mi jeden z nich powiedział chodzi tu o nieprawidłową konfiguracje, ale nie potrafił mi wyjaśnić dokładniej o co chodzi. Dlatego zgłaszam się z prośbą tu: Jak można rozwiązać ten problemik...bo to lekko denerwujące dla niej...

(Sebos99) #2

Zacząłbym od tego. viewtopic.php?f=7&t=91864 W moim przypadku właśnie po stronie aplikacji dostępowej leżał problem ciągłego rozłączania.

(kubut) #3

No właśnie wolałbym uniknąć usuwania tej aplikacji od TP...jakoś na "obcych" kompach boje się robić takie rzeczy bo już kilka razy coś się kopneło jak robiłem jakąś rzecz która u mnie bez problemu chodzi... Ale w ostateczności zastosuje się do tych porad.

(Quentin) #4

Hmm, mi też się tak dzieje raz na np. dwa tygodnie. Wyskakuje wtedy chyba błąd 690 ? :expressionless:

(Rysiek65) #5

TZ Connection Booster Wizard 4.0.0.

Program optymalizujący połączenie z Internetem.

Connection Booster Wizzard potrafi skonfigurować jakiekolwiek połączenie – modemowe, ADSL, Cable, DSL i LAN – do szybszego przeglądania stron, gier sieciowych i ściągania plików. Optymalizuje również Internet Explorera do większej stabilności. Zapewnia też większe bezpieczeństwo połączenia i zapobiega automatycznemu rozłączaniu.

http://www.eprogramy.net/eprogramy/program/267

Instalujesz program, uruchamiasz i klikasz na ikonkę: Set connection.

Potem wybierasz jakie masz połączenie np: Cabel Modem, LAN, DSL itp.

Dalej pójdzie gładko: klikasz na dole: next, next, next aż pojawi się napis: FINISH

Klikasz na FINISH i OK, restartujesz komputer i to wszystko.

P.S. Program jest darmowy