Neostrada sie rozłąńcza co kilka minut

Witam, mam takie problem. Siedze sobie w necie i za kilka minut juz nie mam internetu. Mam Liveboxa. Lampki sie świecą te co powinny czyli od internetu i TV. Kabel USB od Liveboxa jest wporządku. I za każdym razem musze wyjąć kabel USB z portu i włożyć spowrotem i czekać 10 sekund aż się połączy od nowa z komputerem. Jak ten problem rozwiązać?? Bo czytałem na kilku forach ale nie moge sobie z tym poradzić. Z góry wielkie dzięki

ja kiedyś miałem taki problem z modemem sagem do neo, rozłaczałlo co pare sekund i trza było czekac az się zsynchronizuje, wina była taka że siedziałem w necie podczas burzy piorun gdzieś uderzył nastopiło przesilenie i modemik został w ten sposob uszkodzony, jak będziesz dzwonił na infolinię to pamietaj ze nigdy nie wolno do nich tego mowic bo ci każą placic. Może też być w twoim przypadku taka przyczyna postaraj sie sobie przypomniec, sprawdz też czy masz prawidłowo podłączone mikrofitry przed telefonami i faxami, to bardzo wazne

owszem w czasie burzy LIVEBOX mi się rozwalił. ale został wymieniony w punkcie TP. jakiś miesiąć temu. to może faktycznie te filtry są też rozwalone. bo troche to przeszkadza jak net się rozłącza

a nie lepiej było by sobie podłączyć liveboxa przez kabel internetowy do karty sieciowej spróbuj tej kombinacji

może tak będzie lepiej, ja mam tak podpiętego kompa i nie mam żadnych problemów

może być jeszcze tak że trafił ci się lipny livebox, to też się zdarza…

proponuję zmienić sposób podłączenia internetu do komputera

podłącz go przez kabel internetowy lub podłącz modemik do wifi do usb

i sprawdź czy to się będzie powtarzać na tym sposobie podłączenia