Neostrada - spadek transferu w godzinach wieczornych

Witam, problem jest taki że od nowego roku zauważyłem drastyczny spadek transferu w godzinach około 16:00 do około 23:00, ogólnie mam 2MB a działa jak 512kb czasem 128kb, przy tym mam wysokie pingi około 200-300ms. W godzinach porannych i po 23:00 sieć pracuje całym pasmem. Zastanawiam się czy iść jutro do tepsy i zgłosić jakąś konkretną reklamacje, bo ludzie kochani ile to można się męczyć. Płacę to żądam

Naród wraca z pracy/szkoły i zapycha łącza.

Naród kładzie się spać i wszystko wraca do normy.

:roll:

Witam! Miałem podobny przypadek, zgłosiłem sprawę w TP i go godziny po moim telefonie miałem większy transfer niż ten za który płaciłem. :slight_smile:

ja im zgłaszam telefonicznie to już od 15 stycznia, przyjeżdżają sprawdzają i mówią że mam za wysokie tłumienie na 2 megsy (57db), ale jak mi zmniejszył prędkość konsultant neostrady w celach testowych to było tak samo :expressionless: chyba pójdę i złoże rezygnacje z braku możliwości technicznych

Dodane 01.04.2011 (Pt) 17:00

no i w końcu zerwałem z nimi umowę z braku możliwości bo miałem tego dość, podpisałem na rok umowe z dialogiem też na dwa mega i nie mam z niczym problemów, słabą mają centrale tepsy;/