Neostrada- Spadek Transferu


(Hardcorehifi) #1

Cześć mam taki problem. Od tygodnia około mam spadek transferu nawet z neostrada.pl ściąganie plików. Mam neta 1 MB a pobiera różnie 60 kb/s czasem czasem 100 teraz np. 90. Dzwoniłem tam do nich dała mi kobieta jakąś stronę http://www.dsl.cz i tam niby mam prędkość dobrą i na tym rozmowa się skończyła bo uważa że wszystko jest ok:| chociaż nawet ze strony neostrady jest taki " Magiczny" transfer. Wirusów nie mam bo komp po formacie i z antivirem od samego początku. Co zrobić jakieś porady? Może też macie problemy z neo w tym momencie. Dzięki za ewentualnie odpowiedzi.


(Sebos99) #2

Przyczyn może być kilka. Po pierwsze sprawdź http://www.speedtest.net

To normalne, że z różnych serwerów będziesz miał inne prędkości ściągania- to nie zależy tylko od tego jaki ty masz przesył. Problem tkwić może również w przeciążeniu łącz neostrady- tej usłudze się to zdarza :slight_smile:


(Iwagreg) #3

Witam , miałem podobną sytuację . Trwało to ponad miesiąc , niby wszystko było OK . Na pomocy technicznej neo twierdzono , że trwają prace modernizacyjne tylko nie wiedzieli jak długo . Sprawdź transfer jak napisał sebos_krk , . Zgłoś na 0800 102 102 skargę na źle działającą usługę i powinieneś dostać zwrot części abonamentu za neo . Wesołych świąt i powodzenia w nowym roku .