Neostrada TP,czy jest obowiązkowy telefon stacjonarny

…założony w miejscu zamieszkania,żeby założyli mi net z neostrady tp?? czy istnieje jakiś radiowe połączenie.tak jak np;radiówka net? :-o

Witam , nie jest wymagany , ale będziesz musiał płacić za utrzymanie linii 36,60 miesięcznie . Taki sobie sposób telekomuny na zarobek .

spoko,he jak to w polsce! ale jak to będzie …antenę jakąś dają do zestawu??

Nie , normalnie ciągną kable do mieszkania i tyle , chyba , że nie ma takiej możliwości . Tak np mają moi znajomi mieszkający po za granicami miasta , mają połączenia radiowe . Ale jak na nich hula net , tego nie wiem .Napisz maila na adres helpdesk@neostrada.pl i zadaj takie pytanie jak w swoim temacie . Pozdrawiam

juz właśnie wysłałem :wink: a i już nawet przez neta zamówiłem sprzęt czekam na tel od nich :mrgreen:

Hmm, a ja mam tak, że kabel telefoniczny idzie od slupa do mojego domu i u mnie w domu kabel JEST ale telefonu nie ma. Czy bede musial placic ? Powiem jescze raz dokladniej: Kiedys byl telefon stacjonarny. Telefony w domu - kaput, ale kabel dalej dizie do domu. Wystarczy z puszki go pociagnac i juz. Place?

Tak, za utrzymanie linii :wink: Jeśli nie chcesz mieć telefonu

no tak ,ale jak to jest,jak piszą że można samemu zainstalować,podłączyć itp :o

jak bedziesz wybierał modem to ostrzegam cie przed modemem na usb ZTE ZXDSL. Jak bedziesz miał mozliwosc wyboru modemu to zdecyduj sie na inny ( chociaz technicy TP mowili mi ze nie juz innych :confused: ). bo ten modem to shit totalny, jest mozliwosc ze bedzie ci rozłączał sie net ). w ostatecznosci LIVEBOX za 10 miesiecznie. to jest dobre rozwiazanie jezeli pozniej dostaniesz go na wyłączność ( tego nie wiem czy po wygasnieciu umowy musisz go oddac TPsie).

pozdrawiam

Większość modemów na USB to ■■■■ totalny, jak możesz to zamów sobie router ethernetowy, a będziesz miał o połowe kłopotów mniej z NEO.

Jeśli masz w mieszkaniu całą instalację do gniazdka telefonicznego, to co za problem samemu zainstalować?

No chyba, że masz odłączony telefon w puszce, wtedy przyjdą monterzy z TPSA i zainstalują (oczywiście nie zainstalują Ci neostrady tylko kabel do gniazdka, chyba że sobie zażyczysz).

na szczęście tego zamówiłem :mrgreen: dzięki za radę :wink:

Złączono Posta : 02.12.2007 (Nie) 7:29

no żaden problem,a jak w ogóle niemam,to jak podłączyć do czego,a najważniejszę to że mam gniazdko ale ok 2 lat temu zablokowali mi telefon bo nie placiłem … :twisted:

Ja to miałem, tak, że pare ulic dalej jest już neostrada, a u mnie nie można, bo nie ma dokablowania liniami telefonicznymi! Jak wysłałem do nich wniosek z prośbą o podłączenie, to odesłali mi, że nie jest to możliwe z przyczyn technicznych :frowning: . No i teraz jestem na Blueconnect sieć EDGE.

I dobrze chodzi to blueconnect ?

to zakładasz linię telefoniczną w TP - jeśli w mieszkaniu masz przewód od puszki do gniazdka, w praktyce nic nie będą musieli montować

z modemem dostaniesz instrukcję

zależy od lokalizacji i odległości od masztu Ery

w praktyce bo w teorytycznie właśnie było dwóch gości z TP i pytali o mnie,ale mnie w domu nie było i to oni mają mi założyć neostradę,a nie zamawiałem ich tzn on-line :twisted: Maja z rana jutro wpaśc dogadać się ze mną ,ale najpierw muszę zaległy rachunek zapłaćić w telekomunikacji pl.bo zablokowali stacjonarkę :lol: i powiedzieli że nawet kompa nie muszę mieć ,bo umieją, bez tego zainstalować i na 100% za darmo :roll: zobaczymy :twisted: :wink:

Złączono Posta : 04.12.2007 (Wto) 14:13

aha ciekawe bo nic nie wspominali o prezencie z neostrady ,zaptaszkowałem on-line że chcę prezent MP3-jkę zen 1 GB :wink:

Złączono Posta : 04.12.2007 (Wto) 19:00

a mam pytanko! jak dostac za friko od nich laptopa ,bo piszą że jest jakaś promocja,i lepiej przed podpisaniem umowy załączyć laptopa za free jak póżniej,jak już podpisana będzie :roll: wie ktoś coś na ten temat,to proszę o szybką odpowiedż,będę wdzięczny :!: