Neostrada tp i laptop Dell

(system) #1

Miesięczna rata za laptop to zaledwie 63 zł z VAT w kredycie na 36 miesięcy

Konfiguracja laptopa DELL Inspiron 1501 dostępnego w ofercie:

*

procesor AMD Sempron 3500+

*

512 MB DDR2 SDRAM

*

70 GB HDD

*

napęd combo DVD-ROM/CD-RW

*

ekran panoramiczny 15,4' o rozdzielczości 1280x800

*

Windows XP Home Edition.

Korzyści

* dostęp do szerokopasmowego Internetu w wybranej opcji neostrada tp

* laptop DELL do odebrania w dniu zawarcia umowy

* dogodne warunki zakupu: kredyt 0% lub możliwość zapłaty gotówką

* 3-letnia gwarancja na komputer

Promocyjna cena laptopa DELL Inspiron przy zakupie wynosi 2268 zł z VAT.

czy sie go opłaca brać tego laptopa co wyżej co sądzicie ? proszę o odpowiedz bo jutro idę podpisać aneks przedłużający umowę i chce sobie wziąć laptopa ale czy warto? i mam neostrade 1mega i czy warto wziąć 1mega na 3lata za 28zł na pół roku a reszta 56zł?

(Malydragon) #2

laptop słaby moim zdaniem, o ile dobrze sie orientuje to Era i chyba Dialog jeszcze mają ofertę internet z laptopem nie jestem pewien sprawdź

tak to napisałeś jak byś reklamował TP :stuck_out_tongue:

(system) #3

nie no wypisałem wszystko bo chce wiedzieć co sądzicie o tym :stuck_out_tongue:

to co lepiej go nie brać sądzisz?

(Nowy10) #4

po 12 miesiącach niewiele na nim będzie można robić oprócz neta i filmu czasem lub mp3

lepiej dołożyć trochę i coś z Core Duo i 1 GB RAM

Po 12 miesiącach będzie na nim można robić dokładnie to co dzisiaj.

Ale faktycznie, laptop, mimo dobrej marki parametry ma słabiutkie jak na dzisiejsze czasy, ale zależy też do czego go potrzebujesz. Do przeglądania neta, filmów, edytora tekstów itp. w zupełności wystarczy.

http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-De ... 441.0.html - poczytaj sobie.

(Malydragon) #6

skoro szukasz internetu wraz z laptopem to rozejrzyj się u operatorów komórkowych zapewne wyjdzie troszkę drożej ale sie będzie opłacało bardziej sam myślę nad ofertą ery zerknij czy dialog dalej ma swoją może będzie korzystna, widzisz laptop jest slabiutki chyba że po pewnym czasie chcesz dokupywać np ramy

(system) #7

tak dokupić 512 ram minimum będę musiał

i czy tam jest jeden wolny slot żeby wsadzić? wiecie może ?

i czy ten laptop ma kartę wi-fi?

(Nowy10) #8

i tak i nie :slight_smile:

dziś sobie na nim spokojnie obejrzy film, za rok już niekoniecznie gdyż filmy będą miały większe wymagania itp

co do RAMu to myślę, że tak

nie sądzę, by miał tylko jeden slot

(Malydragon) #9

o takie rzeczy pytaj przy podpisywaniu aneksu oni zapewne mają jego parametry bo na stronie Tp nie można zaleźć

(Artur Jas) #10

Ogolnie to takie raty to można sobie wszędzie znaleźć... a laptop jak na realia dzisiejsze to może być ciężko. Oczywiście jak wszyscy piszą zależy do czego chcesz go używać. Pograć na nim nie pograsz, jakiejś grafiki użytkowej, animacji też nie porobisz. Oferty notebookow za "złotówkę" są też w Orange notebook MaxData, Era Fujitsu Siemens, Plus GSM - Vobis - HP na Core2Duo. W Orange i Erze umowa na 36 miesiecy, w Plusie czy tam Vobisie jak kto woli na 24msc.

(system) #11

karta w tym laptopie to ATI RADEON Xpress 1150 with 256MB HyperMemory

pogram sobie w quake 4?