Neostrada TP - ZXDSL 852

(Balueu) #1

Witam, mam Windows Vista 32bit(ową) i szukam sterowników do Neostrady TP, model: ZXDSL 852. Szukałem w internecie, na różnych forach ale nic nie znalazłem. Nie chce się łączyć tak jak pisze na forum, przez wybieranie numeru połączenia internetowego... Da się jakoś inaczej to odpalić?

(aero) #2

Jakie stery instalowałeś do tej pory i jak?

(Balueu) #3

z płyty którą miałem z modemem

(aero) #4

a jaki komunikat Ci wyskakuje ?

(Balueu) #5

no ze oprogramowanie nie jest do visty...

(aero) #6

ściągnij stery z tąd : http://www.orange.fr/bin/frame.cgi?u=ht ... r/1831.php

klikasz na przycisk telec harger przy sterach zte, instalujesz, i powinno być ok

Złączono Posta : 09.03.2007 (Pią) 16:25

ok. zrób jeszcze inaczej :slight_smile:

Sprawdzone dzisiaj na kompie znajomej, której instalowałem windows vista.

Odinstaluj z dodaj usu?ń programy wszystko co kojaży si? z neostradą :!:

Restart kompa.

:arrow: zaraz po odinstalowaniu sterów odłączamy modem usb.

:arrow: restart

:arrow: instalujesz sterowniki z pliku o rozszerzeniu exe.

:arrow: restart kompa

:arrow: jak załaduje Ci się windows podłącz modem raz jeszcze do usb i czekaj nic nie rób.

Czekaj aż system zainstaluje sterownik.

Będziesz miał komunikat że pomyślnie zainstalowano sprzęt ,utwórz połaczenie nowe, i śmigaj na viście połaczonej do internetu :slight_smile:

źródło aero.boo.pl

(Balueu) #7

ale jakie te sterowniki?

napisales:

"instalujesz sterowniki z pliku o rozszerzeniu exe. "

te z tego linku co napisałeś czy z mojej płyty którą dostałem razem z Neostrada?

(aero) #8

tak instaluj te stery z tego linka co podałem :wink:

(Tomcio835) #9

a do x64 sie znajdą?

które to sterowniki do ZTE bo chyba jestem slepy i nei widze

(aero) #10

do modemu ZX DSL jak narazie są tylko modemy 32 bit

(Tomcio835) #11

chodzi mi czy na viste x64 znajda sie :stuck_out_tongue:

i...

(aero) #12

małe przejezyczenie :stuck_out_tongue: , stery są tylko do systemów 32 bit, co nie oznacza że nie bedzie ich w przyszłości :slight_smile:

http://assistance.orange.fr/telechargem ... 23_ZTE.zip

(Tomcio835) #13

dzieki :slight_smile:

(Balueu) #14

Czyli jeszcze raz, bo ja jestem nadal ciemny...

Krok 1

Zainstalować mam sterowniki do modemu ZXDSL 852 ze strony http://assistance.orange.fr/telechargem ... 23_ZTE.zip i zainstalować je na systemie Windows Vista 32 bit.

Krok 2

Podstępować wobec tej instrukcji?

Odinstaluj z dodaj usu?ń programy wszystko co kojaży si? z neostradą Exclamation

Restart kompa.

zaraz po odinstalowaniu sterów odłączamy modem usb.

restart

instalujesz sterowniki z pliku o rozszerzeniu exe.

restart kompa

ak załaduje Ci się windows podłącz modem raz jeszcze do usb i czekaj nic nie rób.

Czekaj aż system zainstaluje sterownik.

Będziesz miał komunikat że pomyślnie zainstalowano sprzęt ,utwórz połaczenie nowe, i śmigaj na viście połaczonej do internetu Uśmiech...

Szczeze mowiać nic z tej instrukcji nie rozumie, wytlumacz mi ją od Kroku A do kroku Z. Ja pisze z systemu XP, a Viste mam zainstalowac sobie jak bede mial sterowniki pod moj modem. Wiec w dodaj usun/ programy nic nie bede mial co mi sie bedzie kojazylo z Neostrada.... wytlumacz mi to

(aero) #15

Ta moja druga instrukcja obsługi jest dla tych którzy już próbowali zainstalować sterowniki do neostrady, i nie łaczyło ich z siecią :slight_smile:

Jeśli jeszcze nic nie instalowałeś, instalujesz sterowniki , nie podłaczasz modemu, restart kompa, po załadowaniu pulpitu podłączasz modem, i czekasz aż system sobie go zainstaluje :wink:

(Balueu) #16

ok teraz rozumie, ale jeszcze coś czy te sterowniki z tej strony: http://assistance.orange.fr/telechargem ... 23_ZTE.zip i będą pasować do mojego modemu ZXDSL 852

(aero) #17

no tak :slight_smile:

podałem właśnie te stery :stuck_out_tongue:

(Balueu) #18

sprawdzę sobie, to ale z góry bardzo dziękuje

(Tomcio835) #19

tam są 2 pliki o tym rozszerzeniu, który mam instalowac? czy bez róznicy?

(Czeszyk) #20

Hm... no więc zainstalowałem według instrukcji no i nadal nic.. znajduje sprzęt po restarcie, ale nie znajduje sterowników... ręcznie wybieram katalog, do którego się zainstalowały i nadal nic... wie może ktoś jak to zrobić?