Neostrada TP - ZXDSL 852

sa juz sterowniki na stronie tp.sa oficialne

tia …

http://www.tp.pl/prt/pl/mam_pytanie/int … ?_a=553236

Niby są, ale nic nie pisze że są pod Windows Vista :wink:

ale działąja bez zarzutu :smiley:

http://www.tp.pl/b/binaries/PL/357283/Z … 858163.exe

Chce zainstalowac a tam mi pisze ze odinstalowanie nie zostalo zakonczone i ze musze zrestartowac kompa, restartuje i nic :confused: nie mam zadnych innych sterow zainstalowanych ;|

pewnie instalowałes wczesniej sterowniki z płytki !!

odłącz modem. zrób restart kompa. Włacz spowrotem. Zainstaluj Te sterownkiki nowe. Podłącz modem. Powinno działac

a jak mam odłączać modem? z komputera? (jednostki centralnej) czy odłączyć kabel zasilający modem?

wyciągnij z USB

Co trzeba wpisać zamiast gwiazdki przy konfigurowaniu dial-up dla modemu ZXDSL 852.

Prozę o pomoc.

ja wpisuje “*”

mi to nie chodzi… dzwonilem na bezpłatny numer do TP i mi powiedzieli że to chodzić nie będzie na moim modemie… ponoć mam stary modem… neostrade zakładałem w październiku zeszłego roku… mój modem to ZXDSL 852 ale z 2 diodami

Pogratulować TP za niedoswiadczonych , zbieranych z łapanki z ulicy konsultantów.

Wszystko bedzie działać :slight_smile:

TP dużo nie wie, a konsultanci mają swoje procedury :wink:

hmm… to ja już nic nie rozumie… możecie mi to od nowa wytłumaczyć?

Modem: ZTE ZXDSL 852

mój modem ma DWIE DIODY

system operacyjny mam: Windows Vista Home Premium 32bit

Złączono Posta : 21.03.2007 (Sro) 8:40

powiedziano mi że sterowniki dostępne na stronie TP są na modem zxdsl 852 ale na modem trzy diodowy

wytłumaczycie?

Modem spokojnie Ci się zainstaluje, i wszystko będzie ok chodziło, to tak łopatologicznie mówiąc :slight_smile:

Złączono Posta : 21.03.2007 (Sro) 8:42

Nie sugeruj się pracownikami TP, jak ja do nich dzwoniłem w sprawie neta na Viście d2wa dni temu, powiedzieli że nie mają jeszcze wsparcia :slight_smile:

Link do sterów jest podany, słuchaj się doświadczonych userów, a nie ludzi którzy pracują w TP z łapanki ulicznej :stuck_out_tongue:

to podaj mi jeszcze raz ten link do modemu

są na poprzedniej stronie :roll:

Panowie nie śpijcie !

Weszłem na stronę http://tp.pl zaznaczylem ptaszkiem tp.pl i wpisałem na wyszukiwarce vista.

Od dzisiaj widzę kolejne sterowniki instalacja modemu ZTE ZXDSL 852 w systemie Windows Vista 32 bit

Macie oficjalne instrukcje i sterowniki

http://www.tp.pl/prt/pl/mam_pytanie/internet/pomoc_tech/neostrada_tp/instalacja_zte_vista?_a=611761

owszem, ściągnąć sterowniki moge z tej stronki… ale czy będą działały na dwu diodowym modemie?

a od nośnie tych sterowników instalowame je kiedyś i nic… nie zainstalowalo mi się…

było tak…

instalacja_cms_365862961.jpg

Upłyneło kilka sekund, może z 3… i wyskoczyło mi

podlaczenie_cms_365862991.jpg

Podłączyłem… i nic… czekałem czekałem i nic… zadzwoniłem do TP (bezpłatny numer :D) powiedziano mi żebym sprubował zmienić podłączenie modemu (USB) do innego portu… zrobiłem tak… i nic nie pomogło…

Co ty się tak uparłeś na te diody :confused:

Chodzi o model modemu a nie o diody.

Masz firewalla ? Czy tylko systemowego ?

aero napisał:

Co ty się tak uparłeś na te diody :confused:

no tak jak dzwoniłem do TP to mówili że muszą być sterowniki specjalne do diod…

aero napisał:

Masz firewalla ? Czy tylko systemowego ?

nie rozumie o co mnie pytasz…

Złączono Posta : 08.04.2007 (Nie) 21:56

Przepraszam że nadal bedę się dopytywał o te sterowniki, ale z tych co mi podaliście nic nie chodzi…

Mój modem wygląda tak:

40_apro_005_zte.png

Ma on oczywiscie na sobie logo TP.

Model: ZTE ZXDSL 852

Byłem w sklepie TP/Orange, zapytałem o sterowniki wysłał mi tam gość na maila link ze sterownikami, była to strona oczywiscie z instrukcja ktora jest podana na oficjalnej stronie tp.pl… Nic mi to nie pomoglo. Nastepnego dnia poszedlem tam, z pudełkiem w którym miałem Neostrade, na pudełku był narysowany mój modem. Pokazałem go im … oni oczy jak 5zł… Pytaja: Gdzie pan to kupił? Odpowiedziałem: Tu, w sklepie TP. Powiedzieli że musi być to stary model… Powiedzieli ze sterowniki ktore sa na stonie tp.pl nie bede pasowaly do tego modemu… noi znow jestem w kropce… prosze o pomoc…

a czy są już sterowniki do ZTE ZXDSL 852 pod 64 bit Viste???