Neostrada tp

(Paweł) #1

Jaka jest naj lepsza prędkość neostrada tp jaką sie opłaca :smiley:

(El Presidento) #2

2mb/s najszypsza ale u konkurencji duzo tansza np. chello 2mb/s a o polowe tansza

(lazikar) #3

Kolega pytał o najbardziej opłacalną a nie cała ofertę. Tą zapewne zna.

(boczi) #4

:?

Więc:

To, co może być opłacalne najbardziej zależy od Twoich zasobów finansowych.

Jeśli ściągasz dużo plików, weź najszybszą prędkość. Jeśli korzystasz z sieci tylko, by przeglądając strony, wybierz opcję 128 lub 512.

No i tu masz całą ofertę: http://www.tp.pl/dom/internet/neostrada/

Wybierz to, co dla Ciebie najrozsądniejsze.

(Axel 14) #5

Hmmm o ile sie nie myle to opcji 2mb/s sie nie oplaca kupowac , jezeli sie sciaga duzoooo plikow , bo ja mam 640kb/s i mam nieograniczona mozliwosc sciagania a w 2mb/s jest chyba 30 giga , ja na swoim laczu tyle wyciagam .. ale jak chcesz :wink:

(boczi) #6

Opcja 640 kb/s jest już niedostępna w ofercie.

(Axel 14) #7

aha , nawet nie wiedzialem :stuck_out_tongue: ale nawet jezeli to i tak sie nie oplaca , przynajmniej ja bym nie kupil , lepiej w chello :wink:

(Qbek50) #8

35 GB, cena tez wysoka. W zaleznosci od umówy w granicach 160-200 zł 8)

(Paweł) #9

a jaką prędkość ma chello :smiley:

(boczi) #10

Naucz się szukać samodzielnie.

Tu masz wykaz

http://info.pol.chello.pl/products_intr ... ca9b028407

(Paweł) #11

niewiarygodne chello ma 4mb\s nieżle

:smiley: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: :smiley: :smiley: :smiley: :slight_smile: :smiley:

(Lord Yabol) #12

ja właśnie jestem szczęśliwym posiadaczem neo+ 640kb\s a chciałbym się spytać czy przedłużając umowę o np. rok istnieje szansa że nałożą na mnie limity...

(boczi) #13

Wydaje mi się, że będziesz miał limity i będziesz musiał zmienić neo na 512 lub 1024 - najbliższe opcje.

Zazdzwoń jeszcze lepiej do BOK.

(Qbek50) #14

jak jesteśmy przy neo to na pewno jak bedziesz chciał przedłużyć umowę bedziesz musiał dokonać innej opcji, tak jak mówił boczi. Mojemu kumplowi skończyła się umowa (a miał 640) i nie mógł dalej jechać na niej