Neostrada + usluga tv

Nie wiem w ktorym dziale to napisac wiec jako ze to ma zwiazek z neostrada napisze tu otóż, jeśli zamontuje antene satelitarna (ten talerz) to jakim kablem mam ja polaczyc z dekoderem zadnego kabla nie dali w zestawie

To troche dziwne że nie dali kabla w zestawie ja posiadam neostrade + telewizja jak podpisywałem umowe to dano mi wszystko co trzeba, a kabel nie koncetryczny jak już ktoś napisał tylko kabel żólty Ethernet ( z końcówką żóltą ), w zestawie jest jeszcze kabel Ethernet z końcówką czerwoną ale on służy do połączenia się z internetem, jeśli nie masz owego kabla zgloś to na bez płatną info linię nr. tel. 800 102 102 lub z tele punktem telekomunikacji zgłoś to im

tobie chodzi o kabel ktorym polacze liveboxa z dekoderem i moj nie jest zolty tylko siwy a ten pierwszy czerwony do polaczenia z komputerem

tak, ale nie doczytałem ty masz usluge tv, ale z przez antene satelitarną, i więc jednak przez kabel koncetryczny są dwie opcje przez liveboxa lub przez “talerz” a możliwe też że nie było kabla koncetryka w zestawie bo to odnośnie liveboxa jest dołaczony kabel a na “talerz” trzeba samemu dokupić

wlasnie tez zauwazylem to samo musze uchwyt zeby antene zamontowac kupic nowy i jeszcze do tego isc do nich bo co sa te 4 male srubki M6 to jednej nie ma.