Neostrada wolno chodzi

Siemanko gdy dziś włączyłem mój internet strona włanca mi sie do 1 minut przy neo 256, troche mnie to zadziwiło ponieważ nic nieruszałem w rejestrze nic troche mama grała w pasjansa :stuck_out_tongue: :x . Ale ona po za pasjansem nic nieumie robić. Więc co może być spowodowane takim spowolnieniem>?.

Jeżeli ten temat bendzie 2 razy wyświetlony to przperaszam.

może limit wyczerpany :smiley: ?

a może jakiś syf ? :smiley:

moze na początek wklej loga … ??

chyba że napewno czysto :

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Oto Log :

Limit wyczerpany odpada ponieważ wczoraj było ok i nic niesciągałem :wink:

Log wporządku.

Usuń:

O3 - Toolbar: (no name) - {E0E899AB-F487-11D5-8D29-0050BA6940E3} - (no file) 

O9 - Extra button: FlashGet - {D6E814A0-E0C5-11d4-8D29-0050BA6940E3} - C:\PROGRA~1\FlashGet\flashget.exe (file missing) 

O9 - Extra 'Tools' menuitem: &FlashGet - {D6E814A0-E0C5-11d4-8D29-0050BA6940E3} - C:\PROGRA~1\FlashGet\flashget.exe (file missing)

Łączysz się z neostradą przez aplikację dostępową neostrady a na dodatek masz zainstalowany autoconnet więc warto się zdecydować.

W tle działa getright.exe moze coś ściaga a ty o tym nie wiesz.

trojanget.exe sciagał ale usunołem odrazu o to mogło być?? :?

W google nie ma za dużo informacji na ten temat, ale mógłbyć to trojan,jednak log jes czysty :slight_smile:

A jak sprawuje się neostrada :?

OP reinstalcji sterowników do modemu bardzo dobrze :slight_smile: wi wielkie dzięki zenek bo naprawde musze porozmawiac z getrightem xD:)

A co pobiera, sam pliki :?

Powinienieś go przeinstalować, albo zmienić na ustawienia default , albo zmienić akcelerator pobierania 8)

Ja mam nowy komp, neo 512, windows xp bez service packa, dsl.cz pokazuje 11kbit/s i 1,4 kbyte/s jednym slowem masakra nie moge grac online ani nic limit transferu na 100% nieprzekroczony.

POMOCY NIE WIEM CO ROBIĆ !!

Oto Log:

Dzień dobry Panowie,

mam problem z neostradą, nie pierwszy raz. Otóż mam łącze 2 mega ale neostrada wiecznie zachowuje się jakby spała. Mimo że ja włączam filmik na youtube czy cokolwiek pobieram aktywność neostrady się nie zwiększa. Pierwsza sekunda jest ok potem zwalnia i filmik ładuje się pół godziny. W menedżerze zadań wykorzystanie łącza pokazuje mi od 1% do góra 12-20% pobieram teraz antywir i nic innego nie robię z netem, prędkość pobierania oscyluje wokół 20 KB/s, powinno być ze 150-170… Z neostrady mam taki interfejs gdzie pokazana też jest aktywność łącza i mimo że ja staram się u licha coś włączyć tam nie wykazuje żadnej aktywności. Żeby było śmieszniej raz włączam komputer i wszystko ładuje się w oka mgnieniu, dosłownie a innym razem jak 10 lat temu na łączu 128 albo i gorzej. nie, jednak zdecydowanie gorzej. Jeśli macie jakieś pomysły to czekam na odpowiedzi, z góry dzięki za poświęconą chwilę