Neostrada - wolny transfer

Cześć. Uzywam neostrady od jakiegoś miesiąca, mam 1 mb. Na samym początku ciągneło bardzo dobrze około 120 kb/s tak jak pisali, ale z czasem zwalniała aż do dziś sciąga po 5kb/s :-o. Nie przekroczyłem limitu ani nie mam żadnego syfu na kompie ponieważ jest po formacie co zrobić?

pamiętaj ze szybkość łącza zalezy także od servera

sprawdź na kilku servisach do tego przeznaczonych (np dsl.cz czy na wp jest jakis) jeśli faktycznie jest zanizony to pomyślmy co dalej

po 1.

Jeśli masz pewność że ze sprzętem wszystko jest ok, to sprawdz prędkość łącza np. na numion.com lub na dsl.cz lub na adsl.cz

Jeśli na w/w stronach pokazuje ci niższą prędkość dzwoń na infolinie 801 102 102 i niech sprawdzą czy z twoją linią jest wszystko w porządku

Ok wziełem sie wkurzyłem dzwonie 801 102 102 poprzed wybrany nr numerem 058 bo mieszakm w gdyni. Dobra dzwoni wolny sygnał czekam i włącza się coś co piszczy i tyle czy to już poprostu o tej godzinie nikogo nie ma?

Zadzwoń pod 0 801 102 102 bez żadnych kierunkowych na początku.

Aha dzięki zaraz dryndne

Złączono Posta : 20.11.2006 (Pon) 21:32

Dodzwoniłem się tym numerem do PZU :shock: to w końcu gdzie mam zadzwonić?

:mrgreen: matko jedyna… LOL

0 800 102 102 Ten jest prawidłowy :o :lol:

HiFi proszę zmienić tytuł na konkretny.

I tak nie działa zadzwoniłem w każdym razie na 9393 gadałem z pewnym kolesiem i powiedział że jest ok i trasfer wzrósł ale nie do tego co było a tak z ciekawośći z dobrychprogramów jaki transfet macie?

Mam identyczny problem…

Z tym ze ja dzwonilem pod infolinie i powiedzieli mi, ze rozbudowuja tp… mianowicie routerownie i moga byc takie spadki :confused:

Sczerze od 3 tygodni juz to sie robi i zaczynam juz sie niecierpliwic…