Neostrada zamowiona - I co dalej?

Zamówiłem Neostradę. W tamten wtorek (10.07.07) rano. Potem we środę (czy w czwartek) dzwoniła do mnie babka, że zamówienie zostało przyjęte. “Teraz trzeba czekać około tygodnia na telefon kuriera, który się będzie pytał, czy ktoś jest w domu. I on wtedy neostradę przywiezie”. No dobra. Czekam. A może powinienem coś jeszcze zrobić? Pomóżcie.

(Porad typu zmienić neo na co innego nie przyjmuję :))

Zadzwoń jeszcze raz i powiedz, że kurier się nie kontaktował a minęło już “około tygodnia”.

:roll:

Tak to z kurierem bywa.

Najlepiej trzeba było iść samemu do jakiegoś punktu tp i sobie wszystko zamówić a później odebrać i miałbyś problem z głowy. Przecież punktów tp jest wszędzie mnóstwo napchane.

Nie zawracaj sobie tym głowy. Neostradę dowozi (być może dowoził, zamawiałem daaaawno temu) Masterlink - minimalne spóźnienie ich kurierów które odnotowałem to 1,5 tygodnia. Czasami mam wrażenie, że pocztą byłoby szybciej.

nie dziw się, ja po około 2 tygodniach oczekiwania na przesyłkę wsiadłem w samochód i pojechałem do telepunktu… i ostrzegam że w punkcie sprzedaży (orange / tp) nie odbierzesz tylko dopiero jak mi powiedziano na 9393 “Właściwym telepunkcie”

Jutro już 13 dzień od zamówienia, a neo nie ma. A może właśnie jutro ją przywiozą… Tak w poniedziałek :):slight_smile: Raniuśko :smiley:

No dobra nie przywieźli nawet w poniedziałek 13. To co mam zrobić? Dzwonić na 9393 czy jechać do tego Telepunktu? Bo ja już nie wiem w końcu co zrobić :?