Neostrada zerwanie umowy za FREE!

Uszłyszałem od kumpla, że w lutym 2007r bedzie można zerwać umowe z TP

bez płacenia kary. Ale nie jestem pewny co do tego, może ktoś coś wie na ten temat?

Zapewne chodzi o zmianę regulaminu TP… jeśli nastąpi taka zmiana, masz prawo zerwać umowę bez żadnych zobowiązań.

Chyba od 1 Grudnia bo wchodzi nowy regulamin którego mozesz nie zaakceptowac i zerwac tym samym umowe bez ponoszenia kary.

A czy jeśli zerwałbym umowę z TP (został mi jeszcze rok… a mam neo 128 ;p ) to czy mógłbym potem wziąść NEO 1MB która jest w promocji do 31.12.2006r?? Nie będą się czepiać ze się zerwało umowę?

O! To jest pytanie. Skorzystałbym z tego na pewno.

Czekam na odpowiedź. :slight_smile:

Możesz. Nie mają prawa się czepiać.

Jest też taki sposób na zerwanei umowy, że przepisujesz właściciele telefonu(np. na żonę. To jest chyba koszt 20zł). Wtedy możesz zerwać umowę również za 0zł

Wszystko legalnie.

Jeśli zerwiesz teraz to płacisz karę za każdy wykorzystany miesiąc 40PLN A jeśli poczekasz do lutego to możliwe że będą inne promocje może nawet korzystniejsze niż teraz :wink:

Hmmmm, to od lutego czy grudnia?..

Napewno będzie głośno o tym :slight_smile:

Muisz zrobic cesje telfonu ( czyli przepisanie) inaczej z promocji nie dasz rady skorzystac.

Wejdz na forum.neostrada.info tam jest to poruszane co pochwile.

Kicior od 1 Grudnia nowy regulamin sie kłania.

nie, poniewaz od “zerwania” do podpisania nowej umowy musi upłynąć 30 dni :wink: 1 grudnia jest w piatek, znajac obsługe telepunktu powiedza że jest awaria systemu i poproszą o przyjście w poniedziałek a wtedy będzie już po ptakach…

Wiadomośc na forum.realmadrid.pl.

To już się pogubiłem. W gruntownym sensie rzeczy to jest racja. Zrywa się umowę, bo Ci nie pasuje, a za chwilę ją, tą samą podpisujesz… - sądzicei coś o tym?

Nazywasz to tym samym :?

Np. zrywasz umowę 256 kb/s przy opłacie miesięcznej ok 68zł

Podpisujesz umowę na 512 kb/s płacąc miesięcznie 33zł (drugi rok 66zł)

I niby w tym nie ma różnicy…

roznica jest w cenniku ale w regulaminie swiadczenia uslugi nie ma (a zrywasz umowe przynajmniej oficjalnie z powodu regulaminu)

Hmmm…, chyba tego nie zrozumiałem. :oops:

Czyli gdy teraz “korszystam” z obecnego regulaminu to po 1. grudniu mnie się on nie zmieni, czyli tym samym jeszcze przez rok będę na “starym” regulaminie…

Tym samym, gdybym zrywał np. 15 grudnia obecną umowę (tym samym regulamin) to zerwię “stary”, z którym się niby nie będę zgadzał. Później będę chciał podpisać nową umowę, to będzie ona całkowicie inna od poprzedniej, no nie?

BTW ztego, co przeczytałem, to i tak bym nie mógł skorzystać z promocji 1 mega, bo musi być 30 dni przerwy…

Teraz moje refleksje już chyba nie są obłędne… - najlepiej możecie je potwierdzić, bądź skorygować… :wink:

A ja mam takie pytanie?

Czytałem ten aneks to zrywaniu umów w 2007r. ale nie o to pytam…

Czy mogę podnieść bez większych kosztów prędkość z 512 do 1024 KB/S?

Nie doczytałem, czy istnieje taka możliwość… umowe podpisałem pod koniec wakacji…

Promocyjnie nie regulamin promocji “Podkręć prędkość” punkt 3.1 dostępny na http://www.tp.pl w zakładce internet i tv

Dzięki za pomoc.

Bardzo proszę również o zapoznanie się z regulaminem usługi neostrada a w szczególności z paragrafem 33 punkt 1 nowego regulaminu czy też paragrafem 34 punkt 1 starego regulaminu i myślę iż wszystko będzie jasne.