Neostrada zwariowała

witam

mam neo 256, od rana jak kompa włączyłem, posiedziałem sobie troche na internecie, po kilkunastu minutach rozłączyło mnie, a na modemie sagema znikła dioda ad sl, i tak juz mam 3 godziny , musze sie łączyć z netem przez koma, jako połaczenie gprs, podłączyłem komórke do kompa i tak siedze na necie , bo nie wiem co jest grane, co może to oznaczać ?

jak ma ktos jakis pomysł to mile widziana odp

Złączono Posta : 12.10.2005 (Sro) 11:31

acha dodam tylko, może to istotne, instalowałem wczoraj wszystkie aktualizacje z microsoftu, nowe , które zostały udostępnione,

Telefon 0800 102 102.Mnie pomogło.

Miałem kiedys taki sma problem :roll:

Oczywiscie wina nie lezała u mnie tylko u TPSA i przesło po 5 godzinach :slight_smile:

Zenek Rolnik VOIDS JAg posty nie związane z odpowiedziami w kosmos poszły :wink: :wink:

powiedzieli mi tak, że u nich jest wszystko wpożądku, może cos na centrali, teraz czekam na wizyte montera , termin wyznaczony na 20.10.2005 - poczatkowo był 3.11.2005 ale zagroziłem zerwaniem umowy to sie pospieszyli, zresztą to i tak długo, teraz muszę kożystać z orange gprs, przez telefon, a prędkość nie jest zadowalająca, nawet nie ma 160 kb/s a jedyne 115 :-x

a mnie się cioągnie cały dzień, dlatego na forum za często teraz nie bede pisał, tymbardziej że po 2 godzinach siedzenia na necie przez gprs zapłace na rachunku juz ponad 30 zł , mam taryfe jedna idea 50 ;/

na szczęście jeszcze parę zł gratisu zostało to siedze na necie :slight_smile:

od czasu do czasu tylko mrygnie mi dioda od adsl, czy możliwe jest to że samo przejdzie i net będzie normalny wcześniej ?

a moze modem się zepsuł ?

Przeskanowałes kompa na obecnosc wirów itd??

chodziasz jak szaleje modem to prędzej z lina bedzie.

Jeżeli na sagemie dioda ADSL nie świeci-problem z linią, zresztą gdyby było inaczej nie wysyłali by montera. Takie są terminy wizyt w niektórych lokalizacjach i infolinia nie ma na to wpływu.

dzieki za odpowiedzi, myslałem że przejdzie, ale dalej to samo ;/

no to jeszcze przez tydzień nie mam neta, z komórki tez niebęde pisał bo przez gprs strasznie duzo sbie licza, już mam do rachunku za sam net za komórke doliczone 85 zł :?

Złączono Posta : 13.10.2005 (Czw) 10:37

ej a mam pytanie, czy wina także może miec podłoże wgranych we wtorek poprawek do systemu ?

bo jak tak , to bym sformatował dysk i może bym miał neta :smiley: