Neostrada zwiększyła prędkość?

Witam, mam pytanie bo założyłem se neta neostrade 1mb. Wszystko było git, ale dzisiaj włączam komputer, chwile go uzytkuje i patrze w aplikacje neostrady pokazuje 2048 kb/s. Po różnych testach prędkości, w ściąganiu muzy itp mam transfery jak prędkość 2mb. Wiecie może o co chodzi?

Neostrada zwiekszyła prędkość czy jak?

Tak zgadza się TPsa podnosi wszystkim dotychczasowym użytkownikom prędkość x2. Ja niestety jeszcze czekam:(

hmm dziwne, ja na stronie TP nie widziałem takiej informacji, możesz podać jakiegoś linka ?

to jak mam 256 to bede mial 512 kb/s ?? od czego to zalezy komu najpierw podwyrzszaja??

tzn ze ja jestem posiadaczem neo już 2 rok i ostatnio podpisałem w wakacje umowę na 512. to też mi podniosą do 1024?

Była informacja ze TPsa miała podwiekszyć kazdemu 2x predkosc ale wycofali sie z tego i maja podwyzszyc tym co maja 128 na 256 (wymóg UE) przy czym jeszcze zlikfidowali kazdemu limity.

Ale to podnoszenie zostało już dawno wyjaśnione i podobno nikomu nie podnosili… nie czaje tego do końca.

No bo właśnie nie wiem czy reklamować czy nie. Nie chce żeby mi przysłali rachunek jak za 2mb. Ale z drugiej strony ta prędkość mi bardzo pasi ^^

Kto ma wątpliwości co do własnego speed’u to proszę kliknąć: http://speedtest.pl/

To raduj się człowieku ja czekam! !!

No ja mam podobnie, tyle że tylko podczas łączenia od jakiegoś czasu jak właczam kompa to wyskakuje mi dymek “Neostrada TP 1,3 Mb/s jest podłaczone” a zawsze miałem 640 kb/s(te dane są troche zawyżone). Mimo, że jest napisane 1,3 Mb/s ściaga mi dalej z prędkość 64 KB/s, a na testerach prędkości wychodzi jak zawsze 512 kb/s, więc nie wiem co jest.

Mam identycznie gdzieś od końca stycznia.

W programie od modemu pisze

Download: 1312 Kbps

Upload: 320 Kbps

Mimo to mam 512/128

ludzi nie patrzcie na te Ich programiki bo one zawsze kłamią :evil: :evil: zamulają kompa :evil: :evil: i są w ogóle nie potrzebne

To nie jest w ich programie, to wymagany sterownik do modemu dodaje taką ikonke w pasku zadań, a ta prędkość to prędkość łącza ADSL, ale nie samego Internetu.

Mate121

Nie patrzę na ich programiki bo ich nie używam, łączę się z Internetem za pomocą Połączeń sieciowych, a o

to wiem, dlatego z nich nie korzystam. 8)