Neostrada-zwolniony net

(ksedoks) #1

Witam.Od wczoraj mam "pływający'net tzn.raz jest transfer 64 KB/s a raz 30 KB/s.Skanowałem czym sie da i nic.Może jednak jest coś co się ukryło w logu?Zaznaczam że jeśli chodzi o logi to jestem totalnie zielony..Chciałbym prosić o sprawdzenie loga:

Dzięki.

(Ground21) #2

log tu raczej nie pomoże, skoro raz jest transfer lepszy raz gorszy. jednak trzeba zaznaczyć, czy aby na pewno myślimy o tym samym. chodzi ci o to, że raz pliki ściągają się szybciej, a raz dwa razy wolniej? (coś zapycha łącze w tle) czy chodzi ci o ogólną sprawność łącza? (np. ściąganie pliku, komunikator który ściąga reklamę, sprawdzanie aktualizacji w tle, czy nawet jakiś reklamiarz).

obstawiam, że chodzi ci o to pierwsze. spróbój pointormować o tym TP. ja miałem takie problemy, że czasami czekałem kilkanascie lub kilkadziesiąt sekund, zanim strona zacznie się ładować (komputer był czysty pod względem adware itp., tak samo działo się zresztą na drugim komputerze). ingerencja ze strony TP rzeczywiście wtedy pomogłą - neostrada zaczęłą chodzić bez problemów.

(ksedoks) #3

Ground21 dzieki serdeczne zadzwoniłem do neostrady i się okazało ze wina leży po ich stronie.Temat do zamknięcia.