Neostrada

Mam pytanie z jaką prędkością neostrada 512 pobiera pliki, w dzień i wieczur?

Zależy:

512 to około 32 KB/s ale czasem ściąga szybciej czasem wolniej :lol:

co ty bredzisz :x

ja mam neo 256 i ściaga mi nawet 32 kb/s, a neo 512 będzie sciągało ok. 60 - 64 kb/s 8)

Też mam neostradę tyle, że 128kb/s i ściąga mi od 3 do 40 kb/s

a no tak,pomyłka 256 to około 32 KB/s a 512 to 64 KB/s :slight_smile: Sorka

To “super” ta neostrada. Też mam taką samą prędkość(tyle, że przez kablówkę) i zwykle ściąga mi się z prędkością ok. 160 kb/s.

Przepustowość mierzy się w bitach na sekundę (bps) lub bajtach na sekundę. Bps, 8 bitów/s = 1 bajt/s więc mamy np:

512kbit/s = 64kbajt/s

256kbit/s = 32kbajt/s

128kbit/s = 16kbajt/s

wiecz ó r :wink:

Zależy jakie pliki sciągasz (czytaj z jakiego serwera). Neo równo ciągnie zawsze 64KB/s niezależnie od tego czy jest to dzień czy noc (pamiętaj że jak przekroczysz limit 15GB to prędkość spada do 4KB/s!)

śmiem twierdzić, że Ty jesteś jakąś nadludzką istotą przypadkiem wrzuconą w ludzki ziemski byt :?

wszystko co nie Twoje to jest albo “super” albo :x

może tak trochę humanity :smiley: :smiley:

i wszyscy my z dziadowskim internetem szczerze gratulujemy Twojego “super” łącza :twisted: a cha i Linuxa też :smiley:

Oczywiście mówiłem o ściąganiu z serwerów/http, a nie p2p :wink:

ach to całkowicie zmienia postać rzeczy :? :? :? :? :expressionless: :expressionless: :-s

Dosyć - bo jak zapewne zauważyłeś - transfery w p2p są znacznie niższe…

no fakt :lol:

wtedy wystarczy super internet, a nie “super” internet :wink:

Odczep się. Mam się umartwiać, bo mi szybciej ściąga? :wink:

mamy się rzucać z mostu, że mamy “super” neostradę? :slight_smile:

Jak chcecie. Ja się w to nie mieszam.

ja mam kablowke teoretycznie 120 a przegladarka sciagam 120-300 kilo :stuck_out_tongue:

300 kilo :o kilogramów :o czego :?: i jak :?:

U mnie bywa całkiem na odwrót :wink: (Neo 512)

A wszystko zależy od serwa. U mnie średnio to koło 30kB/ a przy dobrych serwerach w porywach do 80 kB/s, ale na kilka sekund. : ]

Bywa że zaczyna ściąganie z prędkością ponad 100 kB/s : O Ale po chwili zniża się do normalnego pułapu

A nie narzekam, bo w mojej okolicy jedyne alternatywne rozwiązanie to 0202122 więc wiecie…

[quote name=>Ziom<]przy dobrych serwerach w porywach do 80 kB/s, ale na kilka sekund