Neostrada

(Iliadin) #1

witam.mam pare pytań dotyczących neostrady,obecnie mam radiówke no i troche mnie denerwuje.

1. Czy na neostrade działają np.dialery tak jak to było w modemach że uruchamiały połaczenia 0700??

2)jakie sa zalety i wandy neostrady np. 512

Troche forumowiczów ma zapewne neostrade wieć prosiłbym o podanie wad i zalet.Z góry serdecznie dziękuje

(Grzechom1) #2

Jak najbardziej nie.

A jeśli chodzi o wady to czasami limit 7GB (do ściągnięcia) na miesiąc to za mało. Poza tym czasami wyskakują błędy, ale jest to raczej rzadkie i mało uciążliwe.

Pozdr

(Iwagreg) #3

Witaj , 7 GB to limit dla neo 128 , dla 512 to 15 GB , a wada to dostawca usługi , czytaj wysoka cena /monopolista/. Pozdrawiam http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=h_info_tekst&p1=1422

(Iliadin) #4

a jak z transwerami czy na neo 512 max byłby 64 KB/s,A emule czy bitcomet dobrze by chodziły,acha i czy w grach np Battlefield2,diablo 2,call of duty nie byłoby lagów ??

(Karolnowiszewski) #5

nie byłoby ja mam neo 256 i w counter strike mam ping 15-30

(Michał1205) #6

Ogólnie Neostrada jest dobra tylko właśnie jak koledzy piszą ten limit jest troche za mały. Nigdy nie miałem problemu z łączem, zawsze działa, programy p2p szybko chodzą, tylko na niektórych są pewne ogranicznenia związane ze zmiennym numerem IP. Ogólnie polecam, ale jak masz jakąś alternatywe to poważnie bym się zastanowił.

(Iliadin) #7

no właśnie z ta alternatywą kiepsko.Czasami nawet p2p mam wyłączane i lipa po nic pobierać nie moge , no i kurcze mam dylemat, moja siostra jak miała neo 512 to ładnie śmigała jej.

(Duch) #8

Neostrada jest naprawdę bardzo dobra, a narzekają na nią jedynie malkontenci :stuck_out_tongue:

opcja 512 (czyli 64 KB.s) - taką mam i jestem bardzo zadowolony :slight_smile: od prawie roku jestem abonentem Neo i jeszcze nie zdarzyło się żeby coś było nie tak :smiley:

jeśli nie masz innej możliwości np. Dialog czy Netia to śmiało bierz Neostradę :lol:

(Iliadin) #9

a o oc chodzi z ta netią i dialogiem na jakiej zasadzie to dziła ,tak jak neo że pod gniazdko ??Chello jest dobre ale nie ma jeszcze w mojej miejscowości :frowning:

(Duch) #10

netia i dialog to operatorzy telefonii tak jak TP :slight_smile:

oni też oferują dostęp przez modem, ale nie mają limitów