Neostrada

witam.mam pare pytań dotyczących neostrady,obecnie mam radiówke no i troche mnie denerwuje.

  1. Czy na neostrade działają np.dialery tak jak to było w modemach że uruchamiały połaczenia 0700??

2)jakie sa zalety i wandy neostrady np. 512

Troche forumowiczów ma zapewne neostrade wieć prosiłbym o podanie wad i zalet.Z góry serdecznie dziękuje

Jak najbardziej nie.

A jeśli chodzi o wady to czasami limit 7GB (do ściągnięcia) na miesiąc to za mało. Poza tym czasami wyskakują błędy, ale jest to raczej rzadkie i mało uciążliwe.

Pozdr

Witaj , 7 GB to limit dla neo 128 , dla 512 to 15 GB , a wada to dostawca usługi , czytaj wysoka cena /monopolista/. Pozdrawiam http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=h_info_tekst&p1=1422

a jak z transwerami czy na neo 512 max byłby 64 KB/s,A emule czy bitcomet dobrze by chodziły,acha i czy w grach np Battlefield2,diablo 2,call of duty nie byłoby lagów ??

nie byłoby ja mam neo 256 i w counter strike mam ping 15-30

Ogólnie Neostrada jest dobra tylko właśnie jak koledzy piszą ten limit jest troche za mały. Nigdy nie miałem problemu z łączem, zawsze działa, programy p2p szybko chodzą, tylko na niektórych są pewne ogranicznenia związane ze zmiennym numerem IP. Ogólnie polecam, ale jak masz jakąś alternatywe to poważnie bym się zastanowił.

no właśnie z ta alternatywą kiepsko.Czasami nawet p2p mam wyłączane i lipa po nic pobierać nie moge , no i kurcze mam dylemat, moja siostra jak miała neo 512 to ładnie śmigała jej.

Neostrada jest naprawdę bardzo dobra, a narzekają na nią jedynie malkontenci :stuck_out_tongue:

opcja 512 (czyli 64 KB.s) - taką mam i jestem bardzo zadowolony :slight_smile: od prawie roku jestem abonentem Neo i jeszcze nie zdarzyło się żeby coś było nie tak :smiley:

jeśli nie masz innej możliwości np. Dialog czy Netia to śmiało bierz Neostradę :lol:

a o oc chodzi z ta netią i dialogiem na jakiej zasadzie to dziła ,tak jak neo że pod gniazdko ??Chello jest dobre ale nie ma jeszcze w mojej miejscowości :frowning:

netia i dialog to operatorzy telefonii tak jak TP :slight_smile:

oni też oferują dostęp przez modem, ale nie mają limitów