Neostrada

Witam wszystkich. Podobno od stycznia miała być Neostrada za 99 zł. I nici. Nawet portal dobreprogramy.com rozpisywał sięo tym. Czy wie ktoścoś o najblższych promocjach albo zna jakieś plotki? :slight_smile:

Wiem tylko jedno, jak chcesz zaoszczędzić to nie licz na szanownych panów z TP bo tam ciagle wałkują :stuck_out_tongue: zreszta nie ma to jak sieć :D/

echhh… chyba masz rację… nie ma się co łudzić… ;] Ale może zmądrzeją za jakiś czas… :wink:

za rok … może dwa :D/ … czterdzieści lat minęło :smiley:

Pozdro. dla panów i pań z TP S.A. :twisted:

hmm ja radzil bym ci przed czekaniem i ludzeniem sie na promocje przeczytac ten artykol… wiem ze jest dluugi i uciazliwy bo sam sie z nim meczylem… ale naprawde warto! !!

http://www.gamepub.org/art.php?id=185

thx… Właśnie ostatnio czytałem ten text… ale… łudzę się że to rzadkie przypadki na skalę krajową. :):stuck_out_tongue:

no niewiem czy zadkie… niedawno mialem nr. ip 81.xx a teraz mam 80.xx wiec to sie czesto zmienia

hmm…

Tak się składa, że mam do czynienia co nie co z TPSA (w pracy, prywatnie- tak jak 99,9% rodaków:). Dałem się namówić na zakup Neostrady i byłem zapewniany, że dostaję coś pięknego super i w ogóle.

To że mam możliwość łączenia się tylko wtedy kiedy działa - mniejsza z tym. Ale jak mi się śmiać chciało gdy jakiś czas później byłem od wewnątrz TP SA i przyszedł ten sam Pan który mi sprzedał Neo+ i odpowiada na pytanie kolegi " co u Ciebie słychać?"

Odpowiada: "Nadal sprzedaję te śmieszne usługi… <śmiech>.

bez komentarza.

Obietnice zostały spełnione jest mała neostrada. Może nie będę tego komentował :P:P:P:P:P wystarczą komentarze innych internautów na vortalu. Przyjemnej lektury:

http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=15&n=1053#komentarz

ja miałem neo na miecha i nie dosc ze przez pierwszy tydzien rwała mi (rozłączało sie z netem co 20min) to dopiero przez ostatnie 3 dni normalnie chodziło:D

A ja sobie zachwalam,jak u mnie,spisuje,sie bez najmniejszego zarzutu,raz tylko odmówił,net pracy,ale to było,bodajze w listopadzie,kiedy była ogólnopolska awaria.

Póki,co odpukać,wszystko gra tak,jak powinno.

Ech, szkoda, że nie ma dużej neostrady za 99zł… :confused:

roPAN Napisał:


ja miałem neo na miecha i nie dosc ze przez pierwszy tydzien rwała mi (rozłączało sie z netem co 20min) to dopiero przez ostatnie 3 dni normalnie chodziło:D

Ja też tak miałem. Trzeba wejść we właściwości internetowe , zmienić, żeby w ogóle nie rozłączało i wszystko gra :smiley:

Ja mam neostrade 320 na windows 98 i nie mam żadnych problemów.

Kolego pięć miesięcy później. :smiley:

Upały sie zaczęły, dat nie widać etc :twisted:

Zamykam

Pozdrawim :okulary: