Neostrada


(boczi) #1

Witam wszystkich. Podobno od stycznia miała być Neostrada za 99 zł. I nici. Nawet portal dobreprogramy.com rozpisywał sięo tym. Czy wie ktoścoś o najblższych promocjach albo zna jakieś plotki? :slight_smile:


(system) #2

Wiem tylko jedno, jak chcesz zaoszczędzić to nie licz na szanownych panów z TP bo tam ciagle wałkują :stuck_out_tongue: zreszta nie ma to jak sieć \:D/


(boczi) #3

echhh.. chyba masz rację.. nie ma się co łudzić.. ;] Ale może zmądrzeją za jakiś czas... :wink:


(system) #4

za rok ... może dwa \:D/ ...................................... czterdzieści lat minęło :smiley:

Pozdro. dla panów i pań z TP S.A. :twisted:


(Lewy) #5

hmm ja radzil bym ci przed czekaniem i ludzeniem sie na promocje przeczytac ten artykol... wiem ze jest dluugi i uciazliwy bo sam sie z nim meczylem.... ale naprawde warto! !!

http://www.gamepub.org/art.php?id=185


(boczi) #6

thx... Właśnie ostatnio czytałem ten text.. ale.. łudzę się że to rzadkie przypadki na skalę krajową. :):stuck_out_tongue:


(Lewy) #7

no niewiem czy zadkie... niedawno mialem nr. ip 81.xx a teraz mam 80.xx wiec to sie czesto zmienia


(boczi) #8

hmm...


(Serekm) #9

Tak się składa, że mam do czynienia co nie co z TPSA (w pracy, prywatnie- tak jak 99,9% rodaków:). Dałem się namówić na zakup Neostrady i byłem zapewniany, że dostaję coś pięknego super i w ogóle.

To że mam możliwość łączenia się tylko wtedy kiedy działa - mniejsza z tym. Ale jak mi się śmiać chciało gdy jakiś czas później byłem od wewnątrz TP SA i przyszedł ten sam Pan który mi sprzedał Neo+ i odpowiada na pytanie kolegi " co u Ciebie słychać?"

Odpowiada: "Nadal sprzedaję te śmieszne usługi... <śmiech>.

bez komentarza.


(fiesta) #10

Obietnice zostały spełnione jest mała neostrada. Może nie będę tego komentował :P:P:P:P:P wystarczą komentarze innych internautów na vortalu. Przyjemnej lektury:


(Ropan) #11

ja miałem neo na miecha i nie dosc ze przez pierwszy tydzien rwała mi (rozłączało sie z netem co 20min) to dopiero przez ostatnie 3 dni normalnie chodziło:D


(Krzysiek21) #12

A ja sobie zachwalam,jak u mnie,spisuje,sie bez najmniejszego zarzutu,raz tylko odmówił,net pracy,ale to było,bodajze w listopadzie,kiedy była ogólnopolska awaria.

Póki,co odpukać,wszystko gra tak,jak powinno.


(boczi) #13

Ech, szkoda, że nie ma dużej neostrady za 99zł... :confused:

roPAN Napisał:


ja miałem neo na miecha i nie dosc ze przez pierwszy tydzien rwała mi (rozłączało sie z netem co 20min) to dopiero przez ostatnie 3 dni normalnie chodziło:D

Ja też tak miałem. Trzeba wejść we właściwości internetowe , zmienić, żeby w ogóle nie rozłączało i wszystko gra :smiley:


(Ewa Kaczmarska) #14

Ja mam neostrade 320 na windows 98 i nie mam żadnych problemów.


(lazikar) #15

Kolego pięć miesięcy później. :smiley:


(Golden Finger) #16

Upały sie zaczęły, dat nie widać etc :twisted:

Zamykam

Pozdrawim :okulary: