Nero 6 i wypalanie

(radiator) #1

mam problem z wypalaniem na dwoch napedach.

mialme do tej pory jeden naped wiec jak robilem kopie cd to najpier obraz a pozniej cd. teraz dokupilem dvdrw i chcialbym aby jeden naped czytal a drugi w tym czasie wypala a tu mimo ze nie wybieram obrazu i wskazuje zrodlowy naped - mimo wszystko tworzy sie najpierw obraz a pozniej otwiera ten naped zroglowy i prosi o czysty nosnik. jak rozwiac moj problem. tak aby jeden czytal a drugi wypalal?

(Mariokaper) #2

nero expres "copy entire disc" przedostatnia pzycja jak masz po polsku.

ustawiasz napęd źródłowy i docelowy i śmiga

(radiator) #3

a ja mam pelna wersje i gdzie mam szukac? bo expersa nie uzywam..

(Mariokaper) #4

w głównym oknie Nero poszukaj NERO EXPRESS ,chyba że masz tylko Nero burning ROM . Jeśli tak to kaplica.

(nfk) #5

Jak masz podłączone dwa napędy optyczne do jednego kanału IDE to możesz mieć mały problem z przesyłem danych? Lecz ja tak mam i wszystko dobrze hula. Możesz Np. otworzyć główne okno NERO wybrać nową kompilacje i przeciągnąć pliki z płyty, którą chcesz skopiować do okna kompilacji a później wypalić, lub zainwestować Np. w Alcohol 120% (bardzo dobry program do kopiowania płyt) lub ClonCD i problem rozwiązany.

Ale na pewno masz w NERO 6 taką opcje jak KOPIUJ W LOCIE zaznacz ją i powinno być wszystko w porządku

(W32 Sasser) #6

Podobny problem; poczytaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight=

CloneCD jest bezkonkurencyjny w kopiowaniu bezpośrednim, czyli z "płyty na płytę".

Zresztą nazwa tego programu chyba mówi wszystko :stuck_out_tongue: