NERO 6 ! Pomocy głowa mi pęka! Version 6.1.20

Proszę o pomoc. Mam Windowsa Xp i 98. I mianowicie instaluje nero 6 wszystko jest OK tylko po wlaczeniu i wylaczeniu peceta uruchamiając program w Xp NERO START SMART pojawia mi się bład"Wystapił bład z aplikacja…przepraszamy za klopoty"Itd. wiecie ten co mozna wyslać do microsoftu. I nie wiem jak uruchomić to. Powiodem jest plik jak pisze w wlasciwosciach bledu KERNEL32.DLL

Może komuś z was się tak robiło? Pragne zaznaczyc że nero buring rom i nero express dzialaja OK tylko ta aplikacjia po instalacji dziala ale potem przestaje. PROSZĘ O POMOC!

Pobiesz nowszą wersję nero.

Odinstaluj wszystko oprogramowanie do nagrywania, restart kompa i wgraj Nero w wersji conajmniej 6.3…

Przeskanuj kompa na szkodniki.

Z uruchom w XP komenda sfc /scannow.

Trzeba Ci Najnowsze NERO

Trochę bledne odpowiedzi.Moze to ja źle napisalem mam 6.3.1.20 ,a nie 6.1… ! Najnowsza czyli 6.3.1.25 tez się tak robiło! Sprawdze jeszcze to polecenie sfc /scannow! Z góry dzieki!

Używasz wersji demo, OEM czy “innej” ??

MIAŁĘM DEMO! Ale wpisałem kod i zrobila się ULTRA VERSION! Może mnie wszyscy nie zrozumieli. Ściągnałem DEMO i kupiłem kod! Na stronie producenta!

Czy u was ! W folderze NEROSTARTSMART jest jakiś inny program(plik niż sam nerostart…)?

Nie podoba mi się to. Jak mogłeś to kupić ??

Zamykam do czasu wyjaśnienia sprawy.