Nero 7.0

Mam pewnien problem. Zainstalowałem program nero 7.0 no i teraz chce otwierac mp3 w tym programie obrazy w tym i w ogole. W piosenkah dalem wlasciwosci i zeby w winampe otwieral a obrazy to przywrocilem ustawienia takie jakie kiedys byly. Niestety ikony piosenek nie zmienily sie na wyglad winampa tylko sa pod nero. Zmieni się to? Obrazy są wporzo. Wszystko oki. Denerwują mnie tylko te piosenki, ale mam nadzieje, ze bedzie oki. Powiedzcie mi jeszcze tylko, co ten program jeszcze zmienil w ustawieniach w czegos odtwarzania oprcz obrazow i piosenek? Czekam na odpowiedzi. Z góry dzięki.

Po co instalujesz program co nie wiesz co Ci z kompem zrobi? A tak a propo, nic nie zmienia, a jeśli chodzi o ikonki w piosenkach wystarczy dac otworz w, zaznaczasz odpowiedni program i zaznaczasz zawsze otwieraj w tym programie i powinny ci sie zmienic ikony.

Pare rzeczy mi sie nie zmianilo np. z winampem mam w roznych folderach mp3 no i nic otwiera w wianmpie ale w jednym folderze sa ikony nero a nie winamp jak przywrocic, wez widze ze nie potrzebnie instalowalem nowsza wersje, tylko klopotow mi przystworzylo…