Nero 7 - dziwne ikonki

Witam!

Wczoraj wieczorem zainstalowalem sobie nero 7 i… No i po instalacji wszystkie ikonki pozmienialy swoj wyglad (np. zamiast ikonki z mp3 mam ikonce z wizerunkiem plyty z przyciskiem play). Sprawdzalem w nero gdzie mozna to zmienic i nic Mozecie poradzic jak mozna temu zaradzic?

masz teraz wszystkie pliki skojarzone z programem Nero, pozwoliłeś na to przy instalacji programu, nie uważałeś

aby to zmienić wystarczy PPM kliknąć na plik mp3 i wybrać Otwórz za pomocą i wybrać program np. Winamp, po dwóch trzech razach powinno wszystko wrócić do normy

I tu się myslisz, w istocie nie jest to takie łatwe jak się moze wydawać, chodzi o to ze będzie odtwarzany spowrotem przez odtwarzacz ale ikony zostaną od Nero jak ci nie przeskadza to ok a jak przeszkadza to:

Zrób tak usuń Nero 7 przeczyśc rejestr, następnie usuń Winampa (czy jaki tam odtwarzacz uzywasz). I zainstaluj ponownie twój odtwarzacz i daj aby domyslnie otwierał pliki audio itp. Pozniej zainstaluj Nero 7 i po instalacji pyta się czy skojarzyć pliki z nim poodznaczaj co chesz i tyle.

Sam się kiedys z tym bawiłęm

niestety nie mylę się, miałem bardzo dawno temu ten sam przypadek, wszystkie ikonki miałem skojarzone z Nero, po zastosowaniu sposobu który opisałem wszyskie ikonki zmieniły się w ikony Winamp, wiem to z autopsji i ten sposób zadziałał, sposób nie jest może profesjonalny ale za to skuteczny, a o to przecież głównie chodzi

Dzieki chlopaki :lol: