Nero A VISTA

Witam mam problm instaluje NERO (zainstalowalo sie) i jak wl Nero pojaiwa sie ze program przestal dzialac i tak w kolko jak chce wl.CZY NERO DZIALA NA VISCIE?? PODOBNIE MIALEM Z NEOSTRADA

Jaka wersja ?

Też miałęm problemy ale zainstalowałem nero to takżę zależy dużo jaka wersja !

6.6.1.6

Tym to nie powalczysz na Viście :frowning:

Ściągam teraz najnowszego Triala ze stron Aheda - piszą że VISTA READY :slight_smile: zobaczymy - napiszę wkrótce o eksperymencie :slight_smile:

U mnie jeszcze lepiej Nero OEM 6.6.0.19 zakupione z nagrywarką i LightScribe 1.4.142.1, wszystko chodzi jak należy. Gdzieś czytałem, że nie można odinstalować Nero 7 i też spróbowałem. Wersji 6 z całym OEM-owym badziewiem Vista też nie chce odinstalować twierdząc, że nie jest to program pod nią, ale pod wcześniejsze wersje.

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

Podobnie mam z Power DVD 6 :frowning: - próba odinstalowania kończy się komunikatem, że program jest dla Windows XP i lipa :frowning:

Złączono Posta : 05.02.2007 (Pon) 15:36

Nero 7.7.5.1 PLK Trial - poszło i działa :slight_smile:

Spróbuj zaznaczyć zgodność z windows XP SP2 dla pliku wykonywalnego instalatora/deinstalatora

W Viście nie tak łatwo :slight_smile: Ale poszło - podałeś dobry trop - trzeba szukać w folderze Program Files\InstallShield Installation Information - i uruchamiać setup z przełącznikiem unistall z konsoli :slight_smile:

Złączono Posta : 06.02.2007 (Wto) 12:06

Czy Ktoś z Was instalował na Viście NERO 7 Essential OEM?

Pisać o jego zachowaniu PILNE PLISS

mam podobny problem z nero 7 ale mi wogle nie chce zacząć nagrywać odrazu jak dochodzi do momentu zapisu wywala komunikat że “nagrywanie nie powiodło się” przy czym:

  • płytka wogle nie jest “nadpalona” i można ją z powodzenim ponownie użyć

  • nagrywanie udaje się przy pomocy chodzby programu do nagrywania płyt zainstalowanego w Vista zatem to nie wina nagrywarki a Nerona

Co jest grane z tym nerownem (czy też Vistą 64) ?