Nero error

(Dew Z) #1

Wczoraj kolega zainstalował u siebie Nero Premium 7.5.02 natomiast dwa dni wcześniej przeinstalowywał system, a dziś praktycznie po zainstalowaniu samego Nero i kilku innych programów Nero nie chce mu się uruchamiać (nie licząc NeroStartSmart). Po wybraniu jakiejkolwiek opcji w Nero StartSmart program się minimalizuje (tak jak powinien zareagować) a po chwili zamiast uruchomić odpowiedni program okienko Nero StartSmart powraca. Po próbie uruchomienia Nero ImageDrive wywala taki oto komunikat

Po zainstalowaniu Nero (tzn. wczoraj) pakiet działał bez zarzutów. Kolega nawet zdążył sobie zamątować wirtualny napęd. Dziaś zaś KLAPA. Co na można poradzić??? Zna ktoś przyczynę???

EDIT

Nie wstawiaj tak dużych obrazków bezpośrednio na forum.

Przeedytowano

Sdar

(Ferdek31) #2

zainstalował czy zaktualizował ze straszej wersji? A przy instalacji wpisywał seriala? Bo jeśli nie to ma chyba wersję demo.

(Dew Z) #3

Wiem, że instalował bo to na świeżym systemie. A kod... napewno wpisywał :slight_smile: byłem przy tym.

(Ferdek31) #4

komunikat ten mówi, że ta wersja nero nie jest przystosowana do tej wersji językowej, wydaje mi się, ze jest jakaś niezgodność serala z wersją nero

(Dew Z) #5

Zgadza się! Już jest wszystko OK. Dzięki marek624.