Nero Express 6.3.1.6

Wiem ze podobne tematy juz byly na forum (sama je przegladalam)ale nie znalazlam odpowiedzi na moj problem. :shock: Otoz…Pozyczylam film o pojemnosci 779MB i chcialabym go sobie przegrac na plytke.Niestety jak wiadomo przy takiej pjemnosci film nie chce sie nagrac.NIe prosilabym Was o pomoc gdybym wiedziala ze takie nagranie jest niewykonalne.Sama sie dziwie ale ta plyta z filmem jest identyczna jak moja-czysta na ktora nie chce sie nagrac.Ma tyle samo pojemnosci (700MB)CD-R.Prosze o pomoc jak mam nagrac :frowning:

Włącz przepalanie CD w konfiguracji Nero i nagraj w trybie DAO.

Hmm a mozesz mi napisac troszke dokladniej jak to zrobic??Ja jestem paczatkujaca i zbytnio nie wiemjak to zrobic :/Nie moge sie w tym wszystkim polapac

Gówny ekran Nero Express - przycisk Więcej - Konfiguruj - Ustawienia zaawansowane - Włącz przepalanie …

A ustawienie odpowiedniego czasu i rozmiaru to gips ??

800Mb - 90min. Na płytce powinna być informacja o pojemności.

jezeli jej nagrywarka obsluguje plyty 800mb !!

niestety nie mam pojecia czy obsluguje plyty 800mb :/Ta plyta z ktorej i na tora chce nagrac ma 700mb

no jezeli na tamtej plycie sie to miesci to i zmiesci sie na tej twojej .gorzej jezeli by to byla kopia pliku z hdd ! zrob w nero kopiuj CD i powinno byc ok

nom z tym jest problem :/ja nie mam przegrywarki.Jedynie nagrywarke

Włóż płytę źródłową do nagrywarki, uruchom Nero Express, wybierz Kopiuj cały dysk, jako napęd źródłowy wskaż nagrywarkę, jako napęd docelowy tą samą nagrywarkę. Nero po stworzeniu obrazu płyty na HDD poprosi o czysty nośnik i nagra (mam taką nadzieję) na nim film. Obejdzie się bez przegrywarki. :mrgreen:

eeeeeeee tam, ja robię tak już od kilku lat i nigdy nie miałem żadnego problemu, moi znajomi również

ja tez tak robie ale , zalecaja inaczej :slight_smile: