Nero Express konfiguracja - szit chyba dostane szału!

(Spike Spiegel) #1

Czesc

Mam Nero Express 6.3.1.26. Chciałem wypalic plyte nadmiarowa 800MB z pomoca overburningu i szybkoscią x24. Ale nie moge zmienic w tym programie predkosc zapisu. Cholera jasna. U mnie ta opcja domyslnie jest ustawiona na maksa x52 i nieaktywna (szare pole). Co jest grane? Nie kumajet? O co biega? Pojebany program. :help: :glupek2: :dokitu:

(Maciej Szankin) #2

W Nero nie musisz nic konfigurować. Jeśli pole jest nieaktywne to najprawdopodobniej twoja nagrywarka nie obsługuje takich prędkości.

(Spike Spiegel) #3

Obsługuje wszystkie predkosci tylko ten program jest pokrecony na maksa. Kreator jest do bani. Opcje chaotycznie porozmieszczane. Nero jest w wersji OEM otrzymałem przy zakupie nagrywarki. Kiedys gdzies zmieniałem ta predkosc ale nie moge teraz tego znalezc.

(qrczak13) #4

Jaką masz nagrywarkę?

Nero Express > więcej > konfiguruj > ustawienia zaawansowane > zaznaczasz 3 pierwsze opcje od góry > maksymalny rozmiar CD > 99 min.

Przed naciśnięciem zapisu odznacz > pozwól na późniejsze dodawanie plików > potem na więcej i zaznacz Disc-At-Once.

(Spike Spiegel) #5

Ale walnełem głupa. Zapomiałem o CD. Z włozona płytą w nagrywarce pole zmiany predkosci staje sie aktywne. A ja kombinuje, poce sie, rozkrecam komputer, gitare wam zawracam - h… wie po co? Ale ze mnie mózg O Jezu! :mrgreen: