Nero nagrywa tylko 19%

Witam, czy ktoś wie dlaczego nero nagrywa mi za kazdym razem tylko 19% i za chwile wyskakuje komunikat ze się nie powiodło? Ju chyba z 10 płyt zniszczyłem !

Dzięki

Tak na szybko, bo ilością szczegółów w opisie problemu nie przytłoczyłeś :slight_smile:

  • na partycji, na której Nero “trzyma” pliki tymczasowe (zwykle to systemowy %temp%) masz wystarczającą ilość miejsca? Przynajmniej tyle ile potrzeba na utworzenie obrazu nagrywanej płyty plus ciutkę “na zapas”.

Druga sprawa… zniszczyłeś 10 płyt próbując nagrać za każdym razem tą samą kompilację (te same pliki), czy różne i Nero za każdym razem przerywa w tym samym miejscu? Może któryś plik jest jakiś felerny? Albo “nie podoba się” antywirusowi?

Jaka to wersja Nero?

Jaka nagrywarka?

Jaki system (jak Vista to się nie dziwie)?

@GMajka12

no tak vista winna ze Nero z jakiegoś powodu nie nagrywa;

Teraz nagrałem normalnie film na płytke i wszystko OK , może rzeczywiscie tamten plik jakis felerny ale to tylko fotki były :smiley:

W Viście zdanie “to tylko fotki były” nabiera całkiem innego znaczenia :D. Poprzednie Windowsy też, ale Vista a konkretnie Eksplorator Windows sporo czyta w tle z m. in. plików graficznych. Po to, żeby wyświetlić metadane, miniaturę i co tam jeszcze. A jeżeli plik był uszkodzony “gmeranie” Eksploratora przy pliku mogło trwać dłużej i/lub intensywniej niż normalnie, blokując innym aplikacjom dostęp do pliku. A jeszcze jak na dodatek Windows Search “dołoży” swoje… Nero (i inne programy pewnie też, choć nie wiem na pewno) bardzo nie lubi nagrywać plików otwartych do odczytu przez inny program.