Nero odmawia nagrania pliku MPEG movie

(Yaca69) #1

Gdy chce nagrac film w formacie MPEG ,obojetnie ,czy w Nero vision express ,czy w nero burning rom.W momencie ,gdy chce dodac zadany plik MPEG,Nero odmawia dostepu.Z innymi formatami nie ma takiego problemu.

Problem wszakze obszedlem,konwertujac pliki MPEG do avi,lub tez tworzac obraz plyty i dopiero nagrywajac,ale pozostaje pytanie ,co moze byc przyczyna takiego zachowania.Przypomne,ze w przeszlosci nagrywalem w Nero filmy w formacie MPEG bez problemow,teraz dopiero niedawno cos sie pozmienialo.Posciagalem wszelkie mozliwe aktualizacje,zmienialem kodeki i nic.Dalej to samo.

Dodam jeszcze,ze filmy ,ktore mam w formacie MPEG,moge odtwarzac tylko na Nero Media Playerze. WMP,Winamp,Real Player ,All Player,nie daja rady,co tez wydaje mi sie troche dziwne.Podejrzewam tu jakies zamieszanie z kodekami ,chociaz prawie wszystkie posprawdzalem .

Dalej bede szukal rozwiazania,a jesli ktos mial podobny problem ,prosze odpisac

(Pinio150) #2

Nie nagra tobie teo pliku bo nie obsługuje tego formatu :frowning: Wiec albo przekonwertujesz sobie plik albo pobieresz z innej strony w innym formacie.

(Yaca69) #3

No tyle to i sam wiem 8) ,wlasnie konwertuje wszystkie filmy w formacie MPEG za pomoca Alive Video Conwerter na pliki WMV. Nawet fajnie idzie i jeszcze nawet pojemnosc pliku sie zmniejsza .Nie widze na razie innego wyjscia.Ale czy na pewno wypalarka Nero nie obsluguje MPEG ?Zdaje mi sie ,ze kiedys mi to chodzilo,poprawcie ,jesli sie myle.

(Pinio150) #4

Ja kiedyś nagrywałem plik z rozszerzeniem .ogm czy jakos tak i piszalo ze nie obsługuje tego formatu. wiec przekonwertuj na .avi lub na jakies inne znane i obsługiwane formaty plików i nagraj a bedzie na bank nagrywac chyba ze masz cos z nero