Nero

Mam pytanie.chce nagrac plyte audio jednak nie wszystkie pliki sa dobre wiec plyty mi sie psuja.chcialbym sie dowiedziec jak zrobic symulacje zapisu bez nagrywania na plyte.w zapis cd nie mozna zaznaczyc okresl maks.predkosc zapisu ani przeprowadz symulacje zapisu.jedyne co mozna zaznaczyc to zapisz na nosnik i zamknij cd.wiec jak bym mogl zrobic symulacje! !!

jaki program do nagrywania , jaka nagrywarka, jaki typ plików audio,

jaki błąd ci wyskakuje ???

spróbuj nagrac to jako dane, może pomoże :wink:

Jak zrobić sumulację zapisu w NeroExpress:

-na pczątku wybierz audioCD,otwiera się nowe okno,klikasz na dodaj i wybierasz pliki z dysku jakie chcesz nagrać[jezeli to mp3 to Nero przekonwertuje je na CDaudio]

-po wybraniu składanki utworów klikasz na zakończono i klik na dalej

-u dołu jest pole więcej,więc klikasz na nie,ukazuje się dodatkowa plansza[u dołu]

-zaznaczasz pole-przeprowadż symulację zapisu[metoda DAO]

Nero robi symulację bez utraty nośnika.

Jeżeli do tego nie dojdziesz to masz coś pochrzanione z Nero albo ze sterami,względnie sama nagrywara szwankuje.

Pozdro

:? Bez komentarza…

Widocznie Twoja nagrywarka nie wspiera tych funkcji - tego nie przeskoczysz… Moze jedynie uaktualnienie firmware coś pomóc.

Swoją droga nie rozumiem jakie błędy Ci mogą wyskakiwać… Jeśli plik ma niepoprawny format, to po prostu nie zostanie dodany do listy nagrywania.

Spróbuj zrobic defragmentacje albo wolniej nagrać (co docelowo może oznaczać konieczność wyczyszczenie napędu jeśli by pomogło).

Wcale nie muśi nagrywarka szwankować ! Nie wszystkie typy obsługują

symulację dlatego pytałem o typ.Jeśli masz problemy z nietypowymi plikami zainstaluj dodatki do Nero

Widzis Pawek, nie wszystko jest takie proste jak się wydaje, nie do końca z toba się zgadzam, ale co tam :slight_smile: Pozdrowienia

A co napisałem nie tak :?:

dzieki za wszystkie odpowiedzi .zainstalowalem najnowsze nero i jest wszystko w porzadku.