Nero!?

Witam… moj problem polega na tym ze … gdy chce stworzyc plytke audio i przeciagne jakies nagranie na lewa strone … i dam " odtwarzaj " to to nagranie zaczyna skakac jak na porysowanej plycie … a co gorsza tak samo sie nagrywa… plik nie jest raczej uszkodzony gdyz w winamp-ie dziala on dobrze i nie przeskakuje … wiec co jest? dlaczego te nagrania skacza i dlaczego onae sie tak nagrywaja … juz szkoda mi plyt! mam nero 6.6.0.16 pl

A jaki format ma ten plik który przeciągasz???

Ściągnij najnowszy pack kodeków do nero

Dal bym linka ale sam nie mam czasu tego szukać

plik ma format mp3

Zmien moze format pliku na audio tym programem FreeRip i teraz nagraj :slight_smile:

P.S Czy dzieje sie tak tylko z tym plikiem czy nagrywanie innych tez szwankuje :?

a moze twoja nagrywarka jest stara??

spróbuj wolniej nagrywać na moim starym sprżecie było podobnie, pomogło wolne nagrywanie.

Spróbuj innego programu do tworzenia Audio CD (najlepiej dostosowanego właśnie do tego rodzajeu płyt), takim programem u siebie mogłem nagrac płytkę szybciej…

Nagrywarka nie jest stara nec 3520a … a dzjeje sie tak nie tylko z tym jednym plikiem ale jeszcze z kilkoma!

Wiec moze jest to wina oprogramowania zainstaluj najnowsza wersje Nero i sprawdz czy pliki sie nagraja

A jakie te pliki maja formaty :?

(chodzi mi o inne pliki które nieche sie nagrac a nie ten jeden :stuck_out_tongue: )

Daruj sobie posty o takiej treści. Kosz.