Nestrada TV a zablokowanie jednego z kanałów

Jak w temacie.Mam tv z neostrady ale chcę zablokować możliwość oglądania jednego z kanałów, albo chociaż przenieść go pod inny numer.Ktoś wie jak to zrobić(chodzi mi o konkrety)?

Mój szwagier ma Neostradę z telewizją i dekoder Sagem. Sam mnie prosił czy nie dało by się zablokować kanałów erotycznych, które są tam na którychś z kanałów z Free to Air. Niestety nie da się ponieważ jego dekoder nie ma takiej funkcji w oprogramowaniu. Ja u siebie w domu mam N i cyfrową nagrywarkę i ta nagrywarka posiada w swoim oprogramowaniu możliwość zablokowania każdego kanału z osobna. Musisz sprawdzić dokładnie ustawienia swojego dekodera. Jeśli nie ma takich opcji to raczej nic z tego.

Co do przeniesienia kanałów na inny kanał to u mojego szwagra jak i u mnie są one przypisane z góry i nie jest możliwa ich zmiana. I myślę, że żaden dekoder takiej funkcji nie oferuje.

Większość dekoderów takie funkcje oferuje, z reguły nie można przesuwać kanałów które są w pakiecie celem ma to że jest uproszczona obsługa klienta przez telefon, FTA i inne z regóły można przemieszczać

@Loookash89

Napisz co masz dokładnie za dekoder to się coś poradzi bez tego można aby z fusów wróżyć… Pozatym jest to dekoder od operatora a czas umowy dalej trwa to przysługuje ci obsługa klienta wiec możesz spróbować zadzwonić do BOK choć w TPsa niektórych nie wiem w jakiej drodze kwalifikacji zatrudnili (kiedyś zadzwoniłem odebrała babka na głos po 50tce i czyta regułkę z kartki abo recytuje z pamięci, jak powiedziałem router to nie wiedziała wogóle o co chodzi i musiałem go później jako livebox określać (choć z liveboxa nie korzystam)…