Net a Komp


(Gramatt) #1

Witam.

  1. Włączam komputer. Po prawej na dole wśrod ikonek mam ikonke z podpisem " Bezpieczne usuwanie sprzętu " po kliknięciu pojawia mi się okno (http://img413.imageshack.us/img413/4907/problemp.png). Wchdzę w internet (2mb/s), normalnie sobie przeglądam internet i nagle pojawia mi się " Firefox jest obecnie w trybie offline i przeglądanie Internetu jest w tej chwili niemożliwe." albo " Firefox nie może odnaleźć serwera http://www.imageshack.us. " czyli internet sam mi się wyłączył. Wchodzę w " Połączenia sieciowe " mam tylko " połączenie telefoniczne ". :-x Po raz ęty się wkurw***. Ok zamykam Firefoxa żeby wyłączyć komputer i w tle widze "Połączenie lokalne 6 " (http://img254.imageshack.us/img254/1440/problem2.png) Wchodzę w Mozille internet sam się włączył. Nie wiem czy to kwestia czasu czy komputera. Włączam Call of Duty 2 wchodzę na serwer, gram gram gram ... " Połączenie przerwane " po kilku sekundach wraca gram gram gram ... " na chwile lag taki że neta nie ma ... " znów się net pojawia gram gram gram ... " Połączenie przerwane " na dłuższy czas, wychodzę z gry, wchodze w mozille nie ma neta . Restartuje komputer działa net i gra ale po pewnym czasie to samo ...a jak próbuje włączyć neta ręcznie przez " Połączenia sieciowe " pisze " połączenie nie powiodło się " ... albo net siada wyłączam mozille włączam strona startowe działa a jak wchodze na inną to pojawia mi się " Firefox jest obecnie w trybie offline i przeglądanie Internetu jest w tej chwili niemożliwe." odznaczam opcje Plik > Pracuj w trybie online, wpisuje jeszcze raz adres strony, pojawia mi się " Firefox nie może odnaleźć serwera http://www.imageshack.us. "

  2. A jak gram w COD 4 z netem 2 mb/s to NIE MOGĘ WEJŚĆ NA ŻADEN SERWER ponieważ albo za duży ping albo za długo mi się wczytuje pasek. Kiedyś z internetem 1 do 1,5 mb/s spokojnie wchodziłem na każdy serwerm. To kwestia internetu czy komputera ?

Mój provider to TOYA ŁÓDŹ obecnie mam 2 mb/s

Dzwoniłem się pytać czy to oni mają błędy ale mówili że to odemnie coś się wali.

Przeinstalowywałem już kartę sieciową kilka razy i rownież ****

I tak wkółko ...

pomocyyyyyy jest coraż gorzej !!


(niezDarek) #2

a skanowałeś komputer na obecność wirusów ??

na pierwszy rzut oka wygląda na problemy po stronie usługodawcy ale jeżeli twierdzi że to nie u nich...

próbowałeś ponownie konfigurować połączenie ??


(Agatonster) #3

matios - uwaga na wstępie - nie traktuj forum jak swój plac zabaw - panuj nad słownictwem :?

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.