NET Framework 2.0 Windows 8

Witam serdecznie. Mam problem z NET Framework 2.0. Otóż przy włączaniu Lexmark Productivity Studio (i przy każdym ponownym uruchomieniu laptopa) pojawia mi się następujący komunikat: http://oi59.tinypic.com/34r6r1x.jpg

Zrobiłem już tak jak podano tutaj:

 

Aby włączyć 3.5.NET FrameworkWindows 8

Na Start ekranu, Rozpoczęcie wprowadź W Panelu sterowania.

Jak wprowadzić nazwę, W Panelu sterowania pojawi się ikona w obszarze aplikacje pozycji.

Wybierz Panelu sterowania ikony, wybierz programy ikonę, a następnie wybierz polecenie lub wyłącz funkcje systemu Windows łącze.

Upewnij się, że .NET Framework 3.5 (obejmuje .net 2.0 i 3.0) pole wyboru jest zaznaczone, a następnie wybierz OK przycisku.

Nie musisz zaznacz pola wyboru dla żadnych węzłów podrzędnych dla składników opcjonalnych.NET Framework.

3.5.NET Framework jest włączone, jeśli nie został jeszcze.

​ale niestety cały czas komunikat wyskakuje i mnie denerwuje…

Byłbym wdzięczny za pomoc :slight_smile:

 

Raczej to program ma problem z poprawnym wykryciem zainstalowanych bibliotek w Win 8.

Jeśli nie ma aktualizacji tego  Lexmark Productivity Studio, a z niego nie korzystasz (zazwyczaj są słabe programy dodawane przez producentów drukarek) to proponuje go odinstalować zostawiając sam sterownik do druku lub wyłączyć go z autostartu (msconfig)

Właśnie nie bardzo chcę go odinstalować, bo bez niego nie działa mi skaner… : /

nie ma nowszej wersji tego programu?

dzięki wielkie, pobrałem nowsze sterowniki i pomogło :slight_smile: