Net przez telefon na laptopa...?

Hej pomóżcie koledzy… mam motorolę V3X kabel Motoroli… więc wszystko niby gra ale jak chce połaczyć sie z netem za pomocą tela to wyskakują błędy (czytaj jakieś cyferki) ale ustanawiając połączenie wpisałem niby *99***1# albo *99# i nic to ne daje dlaczego??? #-o

a zapomniałem dodać że tel jest w sieci play i na nim bezpośrednio internet działa… :lol:

mała poprawka net się łaczy ale nie wyświetla strony … ciagle ustala połaczenie z serwerem i nie ładuje się żadana strona… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z programu mobile phoneTools (ewentualnie motorola phone tools bo chyba takie nazzwy też się pojawiają). I wtedy połączysz się za pomocą jednego kliknięcia i nie powinno być problemu

to właśnie ten programik mam i sie łączy i nawet wysyła dane ale ich nie pobiera??? i to jest ciekawe… #-o #-o

a zapora ci nie blokuje nic?

nio właśnie jeszcze teraz to sprawdzałem i nie blokuje na tym połączeniu, jest wyłaczona zapora…

i jak np. wyłączysz podłączysz jeszcze raz telefon lub zresetujesz kmputer i jeszcze raz połączysz się to jest ten sam problem? bo czasami ten program i to łączenie to różnie problemy ma (albo przynajmniej u mnie ale u mnie raczej miał dlatego że ten kabel to jakoś tak mało stabilnie sobie w tym telefonie siedzi :slight_smile:

jako połączenie to nie mam zastrzeżeń do kabla bo nie zawiódł mnie ani razu przy przesyłaniu z kompa na kom. czy odwrotnie… Próbowałem wyłączyć i włączyć ale nadal to samo sie dzieje… ale niby wysyła dane bo liczba aktywności wysłanych ciągle rośnie a otrzymanych sie zatrzymała ma 188 i ni huhu (to są niby te pakiety)

u mnie też czasami tak bywa ale to raczej chwilowe i później wszystko jest ok ewentualnie ponowne połączenie pomaga. a jaką masz wersję tego programu (bo u mnie w starszej gorzej to działało)?

chodzi Ci pewnie o Motorola Phone Tools wersja 4.0

a teraz nawet nie moge się połaczyć z netem za pośrednictwem tela… i to jest dziwne nie wiem co sie dzieje…

a spróbój jeszcze usunąć sterowniki modemu (telefonu) i żeby jeszcze raz ci komputer telefon wykrył

teraz to już w ogóle nie mogę się połączyć z netem za pośrednictwem tela! !!

a połączenie internet po gprs masz skonfigurowane dobrze tak jak na stronie podają?

ale teraz mówisz o telu czy??? w telu mam poprawnie :stuck_out_tongue:

tak u telefonie bo w komputerze to powinno jak pierwszy raz klikniesz połączenie to powinno ci się automatycznie utowrzyć i już nie trzeba nic konfigurować

nio to w telu mam wszystko oki bo moge bez problemu wejść na wapa… ale dlaczego mi teraz nie łączy a jeszcze wczoraj łączył??? :cry: :cry:

ale wap to jest wap a internet na kompie działa ci na innych ustawieniach

ale wiesz co … kupie modem GPRS sony ericssona i włoże karte sim i będzie hulać bo tam są orginalnie sterowniki do modemu i to będzie chyba najprostsze rozwiązanie…