Net z tp na Netię-opinie


(Kwarc21) #1

Witam.Zamierzam zmienić dostawcę netu (1mb) z tp na netię(2mb).Czy ktoś z Was przechodził z tp na net z netii,i czy odbyło się to bez żadnych problemów.Nie piszcie o innych ofertach,bo tylko taka jest najbardziej korzystna w moim mieście.Dzięki za odpowiedzi.


(Chosen) #2

nie wiem jak przechodzenie z TP na netie ... chodz słyszalem ze TP lubi robić problemy (jak zwykle)

ale sama oferta działąnie Netii jest dobre nie wspomne juz o samym kontakcie z nimi a nie jakies Blue linie lub inne gdzie czekasz i czekasz a potem i tak nie pomoga (tp)

w Neti wystarczy anwet wysłąć maila a po chwili odpisza ze sie juz za to biora lub opd jak Ty amsz sobie z tym poradzic a nawet potem zadzwonia do Ciebie i spytaja czy jest jzu dobrze... wiec kontakt jest super...

mam nadzieje ze problemów z przejsciem miec nie bedziesz -tp pozbywa sie klienta wiec ;D


(Ploki622) #3

A czy Netia tak jak TP ma zmienne IP??


(mario<PL>) #4

Tak, IP jest zmienne.


(system) #5

Ja sobie chwalę.No i taniej :slight_smile:

Może to ci pomoże w podjęciu decyzji: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=37&w=73377688


(slawex1983) #6

Nie ma większych problemów. Musisz tylko z miesięcznym wyprzedzeniem iść do Netii, żeby się przygotowali. W innym wypadku trzeba długo czekać na Internet.


(Zulowski) #7

Ja przechodziłęm na początku stycznia, netia zamiast 2mb podpieła mi 1mb, teraz robią problemy, teoretycznie od 1 lutego mają dać 2. Ogolnie spadku wydajnosci (i tu i tu aktualnie 1 MB/s) nie zauważyłem.

-- Dodane 13.02.2009 (Pt) 6:28 --

Koljny problem, netia zerwala mi umowe z TPSA przed koncem, przyslali mi rachunek 360 zl za zerwanie umowy, sprawę będą wyjaśniać, mimo, że było JASNO powiedziane, ze z koncem umowy TPSA (31 stycznia) maja dac netię, to podłaczyli 15 stycznia...