Netbook ASUS Eee PC 1005P N450 nie mogę zainstalować systemu

Witam. Kupiłem córce netbooka bez systemu i od 4 godzin się męczę żeby wrzucić w niego XP-ka. Podłączyłem przez USB zewnętrzny napęd i niby instalacja rusza poprawnie i trwa ładowanie plików, ale po minucie pojawia się najpierw czarny ekran, potem niebieski z napisem:

Pojawił się problem i system windows zostanie zamknięty, aby zapobiec uszkodzeniu komputera.

Jeżeli pierwszy raz widzisz ekran błędu …itd., itd…

i na tym koniec…wymieniłem płytę, wrzuciłem potem system na pendrivea i to samo…co jest…? Jak zainstalować na system ? Proszę o pomoc.

Witam!

Czy mógłbyś podać treść niebieskiego ekranu, np. fotografię?

Pozdrawiam,

Marek

I przy okazji:

>>http://asus.com.pl/product.aspx?P_ID=zNIiqr35mY7CBZCp&content=download<<

Masz dysk na sata musisz na początku instalacji systemu załadować sterowniki naciskając f6 w xp ładuje sie je za pomocą dyskietki w windows 7 można już na penie albo z płytki czyli musisz wziąć płytke dołączoną do notebuka znaleźć na niej folder botdrv i wypakować pliki za pomocą winrara może sie inaczej nazywać albo sciągnąć najnowszy ze strony producenta zaopatrzyć się w napend dyskietek na usb i wciskać f6 przy instalacji bendzie pisać u dołu wciśnij f6, jeszcze można zintegrować sterowniki z płytką za pomocą nlite ale czasem to niedziała.

Tak, dzięki Panowie za pomoc, już doszedłem z tym notbookiem…6 godzin “walki” i kupa nerwów…pierwszy raz spotkałem się z takim cudactwem…