Netbook chiński - opinie

Co myslicie o tych netbookach :

http://allegro.pl/hit-7-800mhz-android2 … 79584.html

http://allegro.pl/mini-netbook-epc-bcm- … 11051.html

Żaden z nich

Może uzasadnisz …

Świetne maszyny, w zasadzie wywaliłem już mojego desktopa, korzystam zamiast z tych laptopów, podpinam pod TV 1080p i gram w Far Cry’a 2, Crysisa etc. na full detalach. A do tego trzyma to 30h na baterii, mając wydajność Core i7. Istne cudo, kupuj nie zastanawiaj się.

@Kub11 Zapomniałeś dodać, że to był sarkazm. Nie wszyscy umieją to wyłapać ; ))

A co do pytania autora tematu. Odradzam zdecydowanie. Aż mi się niedobrze robi jak patrzę na taką tandetę. Poważnie, to nie jest nic warte. Nawet starsze modele używanych telefonów kosztują więcej. A to ma niby służyć jako komputer?

No chyba, że chcesz tylko sobie od czasu do czasu pasjansa postawić czy “przeczesać pole w saperze” ^^

Ja nie chciałbym go ddo far-cry czy innych gier…

Po prostu internet,muzyka,filmy, nic więcej.

Co do pierwszego netbooka:

Na procesorze o zegarze 800mhz i 256mb ram teoretycznie android powinien działać.

Co do drugiego netbooka:

Na zegarze 300mhz windows ce powinien śmigać…

W PL obowiązuje minimum 24 mc, wysyłka 90 zł. I na forach jest sporo recenzji takich ‘‘laptopów’’, programów i systemów do nich praktycznie nie ma, wykonanie tandetne, bardziej wydajne i funkcjonalne od tego są telefony, jak koniecznie chcesz możliwie taniego laptopa to kup coś na Pentiumie 3, przynajmniej coś na nim zrobisz.

Temu laptopowi brakuje mocy do obsługi systemu a ty chcesz filmy, intenet?

Ewentualnie jako odtwarzacz MP3.

Możesz podać jakąś podstawę prawną do tego, że w naszym kraju obowiazuje minimum 24 miesięczna gwarancja?

:roll:

Co do netbooka - NIE. Dlaczego? Najlepiej zobaczyć recenzję na Youtube.

Co do gwarancji, może być innej długości niż 24 miesiące, ale "Sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie

w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru

kupującemu; termin ten biegnie na nowo w razie wymiany towaru." USTAWA z dnia 27 lipca 2002 r.

o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego.

Widziałem, i właśnie dlatego mnie to zaciekawiło.

Bo chodzi na yt całkiem ładnie…