Netbook do 1500PLN


(Rdrfear) #1

Chciałbym kupić netbook'a do 1500PLN. Sam niestety nie znam się na takim sprzęcie dlatego proszę o pomoc w ustaleniu jaki model i jakiego producenta będzie najlepszy. Netbook będzie wykorzystywany do internetu, dokumentów, słuchania muzyki, czasami może do obejrzenia jakiegoś filmu. Kolor, który najbardziej odpowiadałby mi to niebieski - chociaż to mało ważna sprawa więc wszystkie opinie przemyślę. Dzięki.


(Micoud81) #2

Ja brałbym taki http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/1316574


(Piotrk124) #3

Sądzę że za około 1500 można by rozważać jakiś nootebook


(SilberPunkt) #4

Poszukaj czegoś z pełną wersją Windows 7 czyli Home Premium lub z Windows XP (ale to już chyba nie do zdobycia). Radzę unikać netbooków z Windows 7 Starter , które moim zdaniem działają koszmarnie wolno. Nawet przeglądanie internetu jest uciążliwe a co dopiero najzwyklejsza praca biurowa w Office. Najlepiej przekonaj się o tym osobiście.

Zobacz tego ASUSa: http://www.vobis.pl/oferta/mininotebook ... 201ha.aspx

Najlepiej odwiedź salon Vobis i zobacz sprzęt na własne oczy. Poproś o możliwość przetestowania - bez problemu będziesz mógł się nim pobawić.

Niestety tego modelu w chwili obecnej nie ma nigdzie bo jest na zamówienie (sprawdź sobie mapkę dostępności produktu w linku) ale będziesz mógł zobaczyć inne, podobne modele.

:roll:


(system) #5

Bierz tego: http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/813292#from35101

Komputer śmiga aż miło (dwurdzeniowy atom i 2gb ramu). Spokojnie można pograć w mniej wymagające gry przy przyzwoitej jakości grafiki.

Co do karty WiFi to jestem pod ogromnym wrażeniem, stary laptop znajduje mi w miejscu którym mieszkam 5 sieci bezprzewodowych, natomiast na 1201n znajduje ponad 20.

Touchpad - bez zarzutu, zawsze można go i tak wyłączyć

Obudowa - niestety widać na niej odciski palców

Bateria - 4h przy włączonym WiFi