Netbook do 1600 zł

Witam

Planuje zakupić netbooka, tyle, że jest taki wybór, że sam niewiem jakiego wziąść :frowning: Kandydatów mam kilka. A oto oni: ASUS Eee 1000HGO, MSI Wind, Samsung NC10, DELL Inspiron Mini 1010, HP 2140.

I pierwsze dwa pytania - czy ASUS Eee 1000 HGO to tak naprawdę Eee 1000 H + modem 3G? Bo jeżeli tak to odpada…

Drugie pytanie - który z tych wymienionych? Chciałbym, aby dobrze pisało mi się na klawiaturze i aby był widoczny w słońcu (oczywiście mówie o ekranie :lol: ).

Trzecie pytanie (raczej do osób które miały z nimi kontakt) - po pracy z rzędu 3-4 h bardzo bolą oczy?

Narazie chcę poznać opinie na temat netbooków o rozmiarze ekranu 10" ale jeszcze rozmyślam nad DELLem Inspirion Mini 1210.

Pozdrawiam

Mam MSI Wind U100. Powiem tak: matryca idealna- matowa, podświetlanie led, idealnie widoczna. Klawiatura wygodna- trzeba się przyzwyczaić do zmniejszonych kilku klawiszy, ale daje radę. Najlepszą klawiaturę ma HP. Wymiary są najbliższe pełnowymiarowej. Przy dłuższej pracy, a nawet oglądaniu filmów, oczy nie bolą. O dziwo… jak oglądam na swoim laptopie 15, to oczy bolą mnie bardziej, niż jak oglądam na 10…

Ogólnie: najlepszy cena/jakość, to masz chyba jednak MSI :slight_smile: